Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Blair Waldorf-Domaći zadaci

Ići dole 
AutorPoruka
Ronmione <3
Gossip Admin
Gossip Admin
Ronmione <3


Ženski Devica Pacov

Broj poruka : 5806
Datum upisa : 10.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Hogwarts

Blair Waldorf-Domaći zadaci Empty
PočaljiNaslov: Blair Waldorf-Domaći zadaci   Blair Waldorf-Domaći zadaci EmptySre Apr 28, 2010 1:44 am

Opšti predmet


4. domaći


Raspust Very Happy Po meni je to najlepši deo đačkog doba.Verovatno i to ima svoje lose strane,ali ja ih za sada nisam otkrila.E sada..sta za mene on predstavlja?Ovaj put cu pricati o letnjem raspustu,jer je najduži.E pa ovako.Nakon duge i zamorne skolske godine,gde nas nastavnici izmuče i nakon svih dosadnih časova i teških kontrolnih vežbi dolazi deo godine koji traje 3 meseca (nažalost),a to je letnji raspust.Pre svega on za mene predstavlja najlepsi deo godine.To je vreme kada svoje knjige i sve ostale stvari sa kojima se mučimo tokom godine ostavimo po strani i prepustimo se čarima leta i letnjeg raspusta.Tada smo slobodniii.Svaki dan smo u mogućnosti da se viđamo sa drugovima,da osmislimo svoj dan kako želimo,da ne mislimo o šloki i itd.Da ne pominjem bazen,more,sunce i sve to što raspust čini još lepšim.Čini mi se da su letos svi ljudi nekako srećni i veseliji i da je u gradu kao i na nekim drugim mestima dosta lepse i prijatnije.A da naravno i ukusni i primamljivi sladoledi su tu takodje.Sve u svemu moje misljenje je da je raspust(a pogotvo letnji) vreme kada smo u mogucnosti da se relaksiramo i da jedan problem zvani skola ostavimo po strani.Vreme slobode,sreće,radosti,veselja.Tako da ja mislim da iako je školska godina jako zamorna svakome bi motiv da izdrži trebao da bude letnji raspust jer je on uvek nezaboravan.
Nazad na vrh Ići dole
Ronmione <3
Gossip Admin
Gossip Admin
Ronmione <3


Ženski Devica Pacov

Broj poruka : 5806
Datum upisa : 10.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Hogwarts

Blair Waldorf-Domaći zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Blair Waldorf-Domaći zadaci   Blair Waldorf-Domaći zadaci EmptyUto Maj 04, 2010 9:05 pm

Intergejmni predmet

5. čas


Moda-Moj stil

Pre svega po meni je stil nešto lično što svaka osoba izgradi pre ili kasnije.I možda neki misle da je nebitno kako se oblače,ali ja mislim da naš stil govori dosta o nama.Mislim,kada vidimo nekog katastrofa obučenog sigurno nećemo reći "Baš ima stila".Ali ukusi su različiti i pojam katastrofa je drugačiji za svakog od nas.Ja volim da se oblačim sportski i elegantno.Sve zavisi od raspoloženja.Takođe volim da kombinujem odeću.Ja mislim da na meni uvek možete videti jednu majcu preko toga još nešto,minđuše i ogrlicu.I da umalo da zaboravim,rajf.Rajfove obožavam!Eto to bi bio neki moj stil.Što se tiče drugih modnih industrija na primer unutrašnji dizajn i arhitektura mislim da su to jako lepi i pre svega jako kreativni poslovi.I tu je bitno imati svoj neki izgrađeni stil,ali takođe uvek isprobavati nešto novo kako bi objekat koji se pravi ili sređuje bio što lepši.Što se tiče muzike i tu su ukusi različiti.Na primer za nekoga je stari rock IN,a za neke OUT.Za neke je Beyonce (napr) OUT a neki je smatraju svojim idolom.Po meni treba slušati sve.Dobre pesme mogu biti i rok i metal i pop.I po meni muzika se ne deli na rok,pop i metal,već na dobru i lošu.Ali naravno svako ima svoj ukus kao što smo već rekli.Što se tiče boja,ja iskreno volim sve.Svaka boja se može iskombinovati da lepo izgleda samo ako neko ima stila.Mada je iskreno više volim veselije boje.Kada pričamo o poznatim ličnostima sa Lady Gagom niko ne može da se poredi.Ona ima svoj stil,drugačija je,fenomenalna.Ne mislim da bi sad trebali da se mi tako oblačimo u školu i to jer je ja mislim malo preterano i preupadljivo da se tamo nosi ali u šou biznisu je stvarno fascinantno.I na kraju moje neko mišljenje je da svako treba da ima svoj stil.Treba pratiti šta je IN i OUT čisto onako,ali ne i obući sve što tamo piše samo zato što je IN.Treba nositi odeću u kojoj mi mislimo da izgledamo lepo,i pre svega se osećamo lepo.
Nazad na vrh Ići dole
 
Blair Waldorf-Domaći zadaci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci
» Soba Blair Waldorf :)
» Avril Lavigne-Domaci zadaci
» Britney Spears....- domaci zadaci...
» Demetria Demi Lovato - domaci zadaci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Učenici - domaći zadaci-
Skoči na: