Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Britney Spears....- domaci zadaci...

Ići dole 
AutorPoruka
*Andjelka*96*
Round and Around
Round and Around
*Andjelka*96*


Ženski Ribe Pacov

Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 28
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Let's have some fun...^^

Britney Spears....- domaci zadaci... Empty
PočaljiNaslov: Britney Spears....- domaci zadaci...   Britney Spears....- domaci zadaci... EmptyPon Apr 26, 2010 6:45 am

owo su wam moji domaci zadaci...mada mi tesxko pada da ix pisxem...jer mrzim domace...
Nazad na vrh Ići dole
*Andjelka*96*
Round and Around
Round and Around
*Andjelka*96*


Ženski Ribe Pacov

Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 28
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Let's have some fun...^^

Britney Spears....- domaci zadaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney Spears....- domaci zadaci...   Britney Spears....- domaci zadaci... EmptyPon Apr 26, 2010 7:27 am

* INTERGEJMIN *

1.Moj stil

Po meni,nositi swe sxto nose mladi i nije nesxto narocxito. Sxto se oblacxenja ticxe, za mene to znacxi nositi nesxto u cxemu se osecam prijatno,a ne nesxto u cxemu cu da izgledam lepo ali necu moci da disxem...
Kao sxto je na cxasu recxeno...Moda je veoma bitna i u arxitekturi.Arxitekte pored skiciranja zgrada, wode racxuna o tome kakaw ce biti spoljni izgled tj...da li ce zgrada lepo izgledati u odnosu na okolinu...
Sxto se zabawe,igrica,hobija i sporta ticxe...weoma je wazno da se bawimo necxime sxto je IN...da bismo mogli da budemo u toku jer neko wec sigurno pricxa o nekoj igrici koja je tek izasxla ...
U muzici,trenutno IN je strana muzika,weoma popularnix pewacxa...Za sada najpopularniji izvodjacxi su Rihanna, Beyonce,Britney Spears,Lady Gaga...takodje kao i kod zabawe,i kod muzike morate da pratite ono sxto je sada na repertoaru,inacxe necete znati o cxemu wasxi prijatelji govore...
Za gradowe koji su nabrojani na cxasu mogu reci da stwarno prate swe modne trendove...ali sxto se njix ticxe izdwojila bix neke za koje werujem da mogu da budu josx bolji i josx wisxe prate modu...Kao na primer Los Andjeles, Nju Jork i Moskwa...
Jake,upecxatljiwe boje...su za mene totalno OUT! Ne zato sxto ix ne wolim,nego jednostawno...ako se u necxijoj 0k0lini basx i ne nosi takaw stil,ni ja ne zxwlim da 0dudaram od swix...Da je supr0tno,i ja bix se tako 0blacxila...jer sam u sam0m drusxtwu nekak0 ''POPULARNA''
Popularne zwezde iz Hollywood-a najwisxe prate modu i najnowije modne trendowe ...Po meni nekak0 najlepsxi stajling imaju mlade zwezde tj Disney stars,ali i p0pularni glumci i pewacxi- Lady Gaga-we0ma upecxatljiw stil; Rihanna - tak0dje upadjiw ali manje 0d Gage...i j0sx mn0gi ...Sxt00 se mladjix ticxe,p0 meni najlepsxi stil ima Selena Gomez i Vanessa...
Moje misxljenje o m0di je 0wakw0 ali zna da se mn0gi ne slazxu sa mn0m...Swak0 ima sw0j stil i ima praw0 da tak0 misli...Swak0 zna sxta je po njemu IN a sxta 0UT!

1) Dobijas + zato sto si prva uradila domaci, a to je jako pozitivno
2) Iz tvog nacina pisanja vidi se da i sama imas neki stil. Zapravo,govorim o ZX,CX,0 i slicno. Opet je i to neki vid stila,razumes sta hocu da kazem?
3) Dopada mi se to sto si racionalno razmisljala i uzela u obzir sve industrije
4) Fino je uradjeno poredjenje poznatih licnosti

Ocena bi bila 5- ali posto si uradila prva i dobila jos jedan + ocena je 5
Profesorka Selena Gomez
Nazad na vrh Ići dole
 
Britney Spears....- domaci zadaci...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Blair Waldorf-Domaći zadaci
» Avril Lavigne-Domaci zadaci
» Demetria Demi Lovato - domaci zadaci
» Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci
» Britney Spears

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Učenici - domaći zadaci-
Skoči na: