Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci

Ići dole 
AutorPoruka
Tina_Tixy :**
Lost For Words
Lost For Words
Tina_Tixy :**


Ženski Bik Bizon

Broj poruka : 1079
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 27
Lokacija : In my sweet room... :**
Raspoloženje : Happy ! xD

Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty
PočaljiNaslov: Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci   Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci EmptySre Apr 14, 2010 2:31 am

OPŠTI PREDMET


1. Domaći za srpski jezik - ,,Jedan dan mog popularnog života''

Svako sanja da bude neko i nešto u životu.Kao i svi i ja maštam da se jednom u svom zivotu probudim kao poznata ličnost i izadjem napolje,pogledam kroz prozor i vidim milione ljudi koji čekaju red za autogram.Jedan dan mog ''popularnog'' zivota bi bio ne opisiv!

Rano ujutru ustajem,stajem na noge,onako u pidžami gledam kroz prozor.Šta vidim...Vidim nekih 400 ljudi,mnogo novinara i svi čekaju mene!Naravno,ko bi izašao na glavna vrata?!Sa mojom poslugom izlazim na zadnji izlaz i ulazimo u kola.Šta bi drugo nego jedan dan u šoping.Svaka radnja u glavnoj ulici je za mene predstavljala sve!Znala sam da mogu kupiti šta god hocu!Cipele,majce,nakit,šminka i sve ostalo što mora imati jedna zvezda trebalo je da se kupi.Tako je i bilo.Kupila sam šta sam želela i tako mi je prošlo pola dana.Znala sam da oni ljudi još uvek stoje tamo i čekaju.Ne bih mogla da se vratim kući i prekinem ovu čaroliju koja mi se pruža.Otišla sam u restoran koji je bio zabačen iza jednog dvorišta.Tu je dolazilo malo ljudi i to oni koji su dolazili bili su stariji od 30,35 godina.Tu sam mogla da se opustim i gledam akvarijum ispred sebe,one ribe koje možda jesu zlatne,ali ne i slobodne.Zamislila sam sebe u tom akvarijumu kao jednu od tih riba i osetila se zatvorena,kao u zatvoru.Ipak mi nije bilo više do gledanja i izašla sam napolje.Odjednom!Dosta ljudi potrča ka meni da traži autogram.Nisam svima stigla da dam,ali sam uspela.Bilo je već nekih 7 sati i ja sam bila umorna.Krenula sam polako kući.Kada smo stigli moja posluga mi je rekla da su jako teško nabedili ljude da se udalje od kuće.Meni je to na neki način bilo i smešno!Obukla sam spavaćicu,uzela knjigu i jedva čekala da zaspim i sutra održim onaj dugo očekivani koncert!

Lepo je biti poznat,ali nekad i jako zamorno.Nekima je to možda san,ali mi smo trenutno tu gde jesmo,u stvari drugačije MI smo to što jesmo!

Ocena: 5
Moram da primetim da svi koji ste do sada radili domaći jako dobro pišete sastave i sve slično tome i to mi se jako sviđa. Ovo je stvarno odlično,svaka čast. Cool
Druga stvar, zadala sam vam ovaj sastav kako bi dobili neku poruku i sami vidite da je svako od vas napisao bar po nekoliko neprijatnih ili loših stvari koje su mu se dešavale u toku dana. Neki su čak ceo sastav pisali kao nešto loše, ali da ne dužim, svaka čast, Anahi, samo tako nastavi. Smile

Prof. Blake Lively


Poslednji put izmenio Tina_Tixy :** dana Čet Apr 15, 2010 3:53 am, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://forum-o-filmovima.omgforum.net/
Tina_Tixy :**
Lost For Words
Lost For Words
Tina_Tixy :**


Ženski Bik Bizon

Broj poruka : 1079
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 27
Lokacija : In my sweet room... :**
Raspoloženje : Happy ! xD

Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci   Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci EmptySre Apr 14, 2010 2:43 am

2. Domaći za Muzičko

1.Šta je muzika po naučnoj definiciji?

-Muzika (grčki: μουσική - umetnost muza) je umetnost stvaranja uređenih odnosa između tonova. Muzika ima tri osnovna elementa: melodiju, ritam i harmoniju.

2.Šta je muzika po meni?

-Po meni je muzika
nešto što ne može da se oseti,niti da se dodirne,muzika je po meni samo za slušanje!
- ovde si trebala da napišeš moje mišljenje, ali nije ni bitno, nisi razumela. Cool

3.Kada nastaju prvi oblici muzike?

-Prvi oblici muzike nastaju u starijem kamenom dobu.

4.Teorije o nastanku.

-Čovek je počeo da ispušta nizove glasova pokušavajući da privuče suprotan pol.
Čovek peva iz potrebe da komunicira sa drugim ljudima iz zajednice.
Čovek pokušava da oponaša zvukove iz prirode.
Tokom rada čovek udara grančicama koje koristi kao alat i shvata da se taj zvuk može ponoviti.


5.Koliko se slažete sa mojim mišljenjem i napišite svoje mišljenje

-Slažem se u potpunosti sa vašim mišljenjem i moje mišljenje mozete naći kratko i jasno objašnjeno u 2. pitanju! Smile

Ocena: 5-
Minus je samo zbog ovog 2. pitanja inače sve ostalo je ok, a i ovo je bio jedan od laganih domaćih. Cool


Poslednji put izmenio Tina_Tixy :** dana Čet Apr 15, 2010 3:56 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://forum-o-filmovima.omgforum.net/
Tina_Tixy :**
Lost For Words
Lost For Words
Tina_Tixy :**


Ženski Bik Bizon

Broj poruka : 1079
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 27
Lokacija : In my sweet room... :**
Raspoloženje : Happy ! xD

Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci   Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci EmptyČet Apr 15, 2010 3:30 am

INTERGEJMIN PREDMET


1. Domaći zadatak - ,,Slava''
Šta je to slava?Sigurno kada pomislimo na tu reč setimo se onog luksuznog života i svih lepih stvari.Slava očigledno ima i dobre i loše strane.

Slava u svetu predstavlja sve one poznate ličnosti prvo iz Amerike!Odatle nam dolaze dobre pesme,a sa njima i moraju biti njihovi izvodjači.Slava u svetu,kao i kod nas,predstavlja sve za popularnog čoveka.Obožavaoci ''srljaju' na poznate ličnosti,dok oni u tome očigledno uživaju.Veliki problemi u slavnim životima zvezda su novinari!Poznati ljudi predstavljaju sve svojim obožavaocima.Njihovi fanovi se ugledaju na njih i dali bi sve da ih samo vide,dobiju autogram ili se slikaju sa njima.Poznati ljudi kao što su strani pop pevači ( Britney Spears , Rihanna , Lady Gaga ... ) uživaju u luksuznom životu,ali imaju i svojih problema vezanih za slavu.Slava iz mog gledišta jeste da nije lako biti poznat.Uopšte.Loše strane najviše predstavljaju novinari.Dobre strane su sve one u kojima slavni ljudi uživaju.

Iskreno moje mišljenje o slavi i nije nešto divno!Lepo je biti slavan,ali i strašno teško!

Dopada mi se tvoj stav,ali je ipak moglo biti malo opsirnije.
Ocena : 5 (zato sto su drugi domaci bili opsirni)
Profesorka Selena Gomez


Poslednji izmenio Tina_Tixy :** dana Čet Apr 15, 2010 3:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://forum-o-filmovima.omgforum.net/
Tina_Tixy :**
Lost For Words
Lost For Words
Tina_Tixy :**


Ženski Bik Bizon

Broj poruka : 1079
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 27
Lokacija : In my sweet room... :**
Raspoloženje : Happy ! xD

Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci   Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci EmptyČet Apr 15, 2010 3:51 am

2. Domaći zadatak - ,,Biografija poznate ličnosti i naše mišljenje''

Anahí Giovanna Puente Portilla) је мексичка глумица и певачица рођена 14. маја 1983. године у граду Мексику.
Има две сестре Марчелу и Дијану. У хороскопу је бик. Висока је око 162 cm.

Karijera

Започела је своју каријеру у Чикиладас шоу. Запаженије улоге биле су јој „Девојчице“ (Muchachitas), „Анђели без раја“ (Ángeles sin paraíso), „Ти и ја“ (Tu y yo), „Моја мала веза“ (Mi pequeña traviesa), „Живим за Елену“ (Vivo por Elena).
Прва значајнија улога у каријери је улога у тв новели „Одељење 406“ (Clase 406). 2004. је година у којој њена каријера иде узлазном путањом јер је добила једну од главних улога у најпопуларнијој ТВ новели у Мексику, „Бунтовници“ (Rebelde). Постала је члан групе РБД у чијем су саставу Дулсе Марија, Мајте Перони, Кристофер Укерман, Кристијан Чавез, Алфонсо Ерера, који су такође глумили у Бунтовницима.

Филмографија

RBD la familia- као Ани {2007}
Rebelde- као Миа Колучи (2004-2006)
Clase 406- као Јесика Рикелме (2002-2003)
Primer amor... a mil por hora- као Ђована (2000-2001)
Mujeres engañadas- као Јесика Дуарте (1999-2000)
El diario de Daniela- као Адела Монрој (1998-1999)
Vivo por Elena- као Талита (1998)
Mi pequeña traviesa- као Саманта (1997)
Tu y yo- као Мелиса (1996-1997)
Alondra- као Маргарита (1994-1995)
Ángeles sin paraíso- као Клаудија (1992-1993)
Muchachitas- као Бети (1991-1992)
La Pícara Soñadora- као продавачица (1991)
Madres Egoístas- као Габи (1990-1991)
Carrusel- као Пати (1988-1989)
Cicatrices del Alma- као Наталија (1986)

Дискографија

1996- ¿Hoy Es Mañana?
Први студијски албум
Датум изласка: 16. јун 1996
Формати: Касете, Компакт диск
- - - Продаја (свет):
250,000+

1997 -Anclado En Mí Corazón
Други студијски албум
Датум изласка: 3. фебруар 1997.
Формати: Касете, компакт диск]
- - - Продаја (свет):
400,000+

2000- Baby Blue
Трећи студијски албум
Датум изласка: 17. јул 2000
Формати: Касете, компакт диск, дигитално преузимање
- - - Продаја (свет):
800,000+

2009- Mi Delirio
Четврти студијски албум
Датум изласка: 24. новембар 2009
Формати: Компакт диск, дигитално преузимање
4 2 28 Продаја у Мексику:
150,000+
продаја у свету:
350,000+ (мерења од изласка албума до половине децембра)

-Moje mišljenje:
Jeste da Anahi i dalje gradi jako dobru karijeru i da će jako dobro uspeti u svom životu!O njoj će se dugo pričati i njena biografija će se širiti i širiti.Jako dobar opis i ukratko prikazan ceo Anahin život!


Fino uradjeno.
Ocena : 5
Profesorka Selena Gomez
Nazad na vrh Ići dole
http://forum-o-filmovima.omgforum.net/
Tina_Tixy :**
Lost For Words
Lost For Words
Tina_Tixy :**


Ženski Bik Bizon

Broj poruka : 1079
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 27
Lokacija : In my sweet room... :**
Raspoloženje : Happy ! xD

Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci   Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci EmptyČet Apr 15, 2010 4:30 am

-------------------------Za izgled --------------------------Za glumu------------------------------------------>

Broke Burns- 6( zato što nije ništa posebno lep ) -10 ( zato što dobro glumi )

Kristen Stewart-9 ( zato što lepo izgleda ) -10 ( zato što extra glumi ! )

Julian McMahon-6 ( lepo izgleda ) -10 ( zato što dobro glumi )

Cathrene Zeta Jones-10 ( zato što je preelepa) -10 ( zato što dobro glumi )

Selma Hayek-6 ( nije ništa posebno lepa ) -10 ( zato što dobro glumi )

David Caruso-3 ( zato što nije lep ) -10 ( zato što dobro glumi )

Tom Cruz-5 ( zato što nije nista posebno lep) -10 ( zato što dobro glumi )

Kim Kardashian- 10 ( zato što je prelepa ) -10 ( zato što dobro glumi )

Justin Timberlake- 9( Zato što je lep) - 10 ( zato što dobro glumi )

Gary Sinise- 5 ( zato što je sladak ) -10 ( zato što dobro glumi )

-Svi imaju 10 za glumu posto svaki glumac dobro glumi !



Ocena : 5-
Ne dopada mi se odgovor da svi imaju desetku za glumu,jer postoje nijanse (: Ne znaju svi perfektno da glume.
Profesorka Selena Gomez


Poslednji put izmenio Tina_Tixy :** dana Čet Apr 15, 2010 8:29 am, izmenio ukupno 8 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://forum-o-filmovima.omgforum.net/
Tina_Tixy :**
Lost For Words
Lost For Words
Tina_Tixy :**


Ženski Bik Bizon

Broj poruka : 1079
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 27
Lokacija : In my sweet room... :**
Raspoloženje : Happy ! xD

Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci   Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci EmptyČet Apr 15, 2010 5:01 am

Sve domace zadatke sam postavila.Mislim od kako sam ja u skoli.Ostao mi je jos samo onaj : ,,Raspust'' . Njega cu postaviti sutra ili prekosutra. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://forum-o-filmovima.omgforum.net/
Tina_Tixy :**
Lost For Words
Lost For Words
Tina_Tixy :**


Ženski Bik Bizon

Broj poruka : 1079
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 27
Lokacija : In my sweet room... :**
Raspoloženje : Happy ! xD

Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci   Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci EmptyPet Apr 16, 2010 4:55 am

Hvala nastavnice !
Nazad na vrh Ići dole
http://forum-o-filmovima.omgforum.net/
Tina_Tixy :**
Lost For Words
Lost For Words
Tina_Tixy :**


Ženski Bik Bizon

Broj poruka : 1079
Datum upisa : 09.04.2010
Godina : 27
Lokacija : In my sweet room... :**
Raspoloženje : Happy ! xD

Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci   Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci EmptyPet Maj 14, 2010 11:41 pm

OPŠTI PREDMET


3. Domaci zadatak ,,Raspust"


Volim skolu,ali takodje volim i da se odmaram od nje!Raspust za mene predstavlja veliki odmor od skole!
Raspust je uzivancija!Na raspustu mogu da idem gde ja hocu,da budem napolju koliko ja hocu i naravno nema ucenjaa!!Doduse nekako mi tokom raspusta nedostaje skola!Naravno ne zbog nastavnika i domacih zadataka,vec zbog drustva.Raspust bih mogla da opisem jos u nekoliko reci: Lepo mi je kada sam na raspustu,obb ga,druzenje i samo druznje,mozda jos ness vise....itd....
Ukratko misljenje o raspustu i koliko ga ja voliiim!!
Nazad na vrh Ići dole
http://forum-o-filmovima.omgforum.net/
Sponsored content





Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci   Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Anahí Giovanna Puente Portilla - domaci zadaci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Britney Spears....- domaci zadaci...
» Blair Waldorf-Domaći zadaci
» Avril Lavigne-Domaci zadaci
» Demetria Demi Lovato - domaci zadaci
» Soba od Anahi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Učenici - domaći zadaci-
Skoči na: