Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moja knjiga :-))))))

Ići dole 
+12
★ticxa96★
piper97
Baby
KiNa
Adriana Lima ^^
Phoebe Alex Halliwell
Ronmione <3
Anchika^^
andjelcic994
StopBeingStupid.
~VampireQueen~
alice cullen
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
alice cullen
Lost For Words
Lost For Words
alice cullen


Ženski Jarac Bizon

Broj poruka : 1662
Datum upisa : 16.02.2010
Godina : 26
Lokacija : negde medju oblacima......
Raspoloženje : very happy :-D

Moja knjiga :-)))))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) - Page 2 EmptySre Feb 17, 2010 4:53 am

First topic message reminder :

Ove je poprilicno kratko,znam.Samo sam zelela da cujem sta mislite i vredi li ovo nesto,pa bih(ako vam se svidja)stavila jos ako ne....pa nista onda.Samo jos nesto i prestacu da smaram:molim vas,ako vam se ne svidi,vi recite ali ublazite malo npr. ako vam sve uopste ne svidi vi recite:,,Pa....ne znam bas." ili tako nesto ok?I recite gde sam tacno pogresila da znam sta da ispravim jer ovo nece biti bas sjajno,tek sam pocela da pisem knjigu i nisam bas upucena kako to treba da izgleda,samo sam zelela i pocela da pisem.Hvala ako uopste otvorite ovaj topic.Evo sad procitajte ovo pa prokomentarisite.

Prvo poglavlje

Brze,Brze!Trciiiiiiiiiiiii!!!!Nikada ustvari ne shvatis koliko je tesko trcati uz stepenice kada ozbiljno kasnis na cas a ucionica je na 3. spratu skole.Ja za ovo kasnjenje uopste nisam kriva, samo da se zna, moja majka je kriva!Ona!Ona je ta koja je obecala da ce naviti sat i nije to uradila!O neeeeeeeeee!Uf uzasa li,upravo sam se saplela o stepenik i pala!Strasno boli ali moram da nastavim da trcim inace ce me profan fize ubiti na mestu.Mislim da cu od pada imati veeeliku masnicu,ali sta sad!Evo ga!Vidim vrata ucionice na kraju hodnika,tako su blizu!Samo mi fali jos par korak do kvake i................

Dobro jutro profesore,izvinite sto kasnim,mogu li molim vas da prisustvujem......

Zanemela sam........tek sam sad provalila da nemam prvi cas fiziku nego francuski,sto znaci da.....da sam pogresila ucionicu i da ovo nije moj razred uopste!Cini mi su da su osmaci.I svi oni su me zajedno sa nastavnikom gledali zbunjeno.......Htela sam na mestu da izvrsim karakiri.Brzo sam razmisljala sta da kazem i kako da zbrisem iz ovog pakla na brzinu ali mi nista nije padalo na pamet.Jedna plavisica sa tonom sminke i ogromnim konjskim zubima se iskezila i zakikotala.O boze,kakvu to uzasnu protezu nosi?!Brzo sam pozurila da kazem nesto pre nege sto svi pocnu da mi se smeju.

Izvinite,malo sam se izgubila!

Zalupila sam vrata ucionice i oslonila se na zid hladan kao led.Zatvorila sam oci pokusavajuci da se smirim jer mi se cinilo kao da ce mi srce iskociti koliko je lupalo od straha i srama.Jao francuski!Brzo moram na francuski!Krenula sam brzim korakom na 2. sprat nadajuci se da ce mi madam Zozet oprostiti kasnjenje od....Koliko ustvari kasnim?Pogledala sam u svoj plavi sat.Ubrzala sam korak shvatajuci da kasnim 11 minuta.Ono sto je dobro kod madam je da strasno zaboravlja da upise cas i odsutne pa je djaci opominju.Nadam se da me Elen pokriva.Imam neki osecaj da ce ovo biti jako dug dan i nisam sigurna kako ce se zavrsiti.Pokucala sam na vrata kabineta francuskog i usla.



I?Sta mislite?Je li toliko amaterski i glupo?Nisam bas dobra zar ne? Embarassed
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Moja knjiga :-)))))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) - Page 2 EmptyNed Maj 30, 2010 4:33 am

Danchy kad ce nastavak ? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
♥PhOeBe FoReWeR♥
Lost For Words
Lost For Words
♥PhOeBe FoReWeR♥


Ženski Rak Ker

Broj poruka : 1479
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 29
Lokacija : Venera...;)
Raspoloženje : happy!!! :)

Moja knjiga :-)))))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) - Page 2 EmptyNed Maj 30, 2010 8:47 am

baš si lepo to napisala,baš mi se sviđa sa obzirom da si tek počela da pišeš....baš je lepo! Very Happy samo nastavi tako......! Smile
Nazad na vrh Ići dole
anamarija
Lost For Words
Lost For Words
anamarija


Ženski Broj poruka : 3050
Datum upisa : 31.05.2010
Lokacija : Beograd
Raspoloženje : super!

Moja knjiga :-)))))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) - Page 2 EmptyNed Avg 08, 2010 12:26 pm

Ja obozavam da pisem,bilo to knjige,pesme,price....Tako da ti mogu reci da za pocetak nije lose...
Nazad na vrh Ići dole
Jec@ 95
The Dogs of War
The Dogs of War
Jec@ 95


Broj poruka : 488
Datum upisa : 03.08.2010

Moja knjiga :-)))))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) - Page 2 EmptyPon Avg 30, 2010 7:23 am

♥PhOeBe FoReWeR♥ ::
baš si lepo to napisala,baš mi se sviđa sa obzirom da si tek počela da pišeš....baš je lepo! Very Happy samo nastavi tako......! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moja knjiga :-)))))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja knjiga :-))))))
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Moja druga knjiga XD
» Prva knjiga
» Omiljeni citati iz knjiga/filmova
» Uvod [Druga knjiga je Jacobov deo]
» Strah (moja pesmaa xDD)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Gossip topics :: Knjizevnost ~ Kultura :: Vaša dela-
Skoči na: