Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Leksikon iliti Spomenar

Ići dole 
+54
LoBodomy
missFredWeasley
Joca955
*LaMiJa*
Ivana
Bristol_girl
Sarita ^^
_Bel!ver_
citizenqueen♥
✬Dark✬Bloody✬Princess✬
chipsY
Dark Dreamer
Angie •°•
Anche
-Neznanka-
Jec@ 95
*Autumn Rain*
ElitniOdredi<3
Tresnjica
FallenAngel
Biebers_Favorite_Girl♥
Tina_Tixy :**
PhoenixX
anamarija
hales
Micika <3
Ajvan.
RockSoul_Of_Lust
Jelena Krunic Mi Je Mama
Damon's women
Nadal
Queen.M ♥
ljubica
○•ddlovato ♥ PrinceSs•○
EkatarinaYesenin
-I Fell Into Fantasy-
Ella
Zla_Sam
SaniaLovato
GosSip GirL
Tea the best
♥PhOeBe FoReWeR♥
JohnsonTheVampir
BlairWaldorf
killed in the concept o.o
LitleMissDina
.Cupcake.
SweetEmoTeenager ♥
Prince Harry
.butterfly.
Ronmione <3
$PiNk PuNk$
JoJo '93
StopBeingStupid.
58 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyPet Maj 07, 2010 10:47 am

Pravo ime:
Nadimak (nadimci):
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako):
Horoskopski znak:
Da li znas sta si u podznaku (i sta):
Verujes li u horoskop:
Zivotni san:
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san):
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce:
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno):
Omiljena boja:
Omiljena tema za razgovor:
Omiljeni film:
Omiljena serija:
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih):
Omiljeni lik iz mitologije i legendi:
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:
Verujes li u natprirodno:
Verujes li u magiju (bilo koje vrste):
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost:
Verujes li u pravu ljubav:
Verujes li u ljubav na prvi pogled:
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras:
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno):
Tri najvaznije stvari na svetu:
Tri stvari koje te cine srecnim:
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste):
Sta mislis o vecnom zivotu:
Zivotni moto:
Sta te najlakse rastuzi:
Sta te najvise obraduje:
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim):
Tvoje dobre osobine:
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju:
Imas li prave prijatelje (koliko):
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot):
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje):
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti:
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas:
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):
Idealan odmor:
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni):
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad):
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...):
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...):


Poslednji izmenio StopBeingStupid. dana Uto Avg 23, 2011 2:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
JoJo '93
Learning to fly
Learning to fly
JoJo '93


Rak Peto

Broj poruka : 50
Datum upisa : 07.05.2010
Godina : 31

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyPet Maj 07, 2010 1:46 pm

Pravo ime: Jovana Pajic
Nadimak (nadimci): Pajicka, JoJo, Pajic...
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Jennet, Jessica hahaha
Horoskopski znak: Rak Cool
Da li znas sta si u podznaku (i sta): Nem pojma Razz
Verujes li u horoskop: I da i ne...
Zivotni san: Uuuu Very Happy!!!
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): Joj ja sanjam poprilicno lude stvari bolje da vam ne pisem Razz
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: Da leti i jos svasta, al to je tajna :PPP
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Nznm, ja sam specijalan slucaj,nisakim se ne mogu poistovetiti...
Omiljena boja: Pink Smile
Omiljena tema za razgovor: Uuuuu hahaha Very Happy!!!
Omiljeni film: Ima ih 100000000000... Neki od omiljenih Harry
Potter, Hannah Montana The Movie, Mean Girls, Freaky Friday, A
Cinderela Story, School of Rock,Camp Rock, Another Cinderela Story,
HSM,Twilight, 10 Things I Hate About You, Wild Child, Man of Fire,
Raise Your Voice, New York Minute, John Tucker Must Die, Friday, What A
Girl Wants, It Takes Two, Charper By The Dozen, The Patriot, The Hot
Chick, Catch Me If You Can, Titanic, Hannah Montana The Movie i jos puno njih....
Omiljena serija: Charmed, jos od kada sam bila mala hahaha Very Happy
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Miley Cyrus, Ashley Tisdale, Jonas Brothers, Bon Jovi, RBD, Paramore, Vanilla Ninja, Taylor Swift, Aloha From Hell, Chad Michael Muray, Olsen Twins, Jonhy Deep,Orlando Bloom, Lepnardo DiCaprio, Robert Pattinson, Tom Welling, Heath Ledger, Hilery Duff, Vanessa Hudgens, Demi Lovato, Selena Gomez, Zac Efron...
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: Niko xD
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: Da nikad ne umrem xD
Verujes li u natprirodno: Pa nznm...
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): Obicno ne...
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: Ne verujem!!! Sudbina ne postoiji, jer da postoji onda bismo svi bili robovi koji bi ziveli zivot po nekom scenariju koji je neko napisao i ne bismo mogli nista da promenimo, a mozemo Cool, sto znaci da nasa buducnost i nas zivot zavisi od nas samih (jedan cas veronauke Razz)
Verujes li u pravu ljubav: O da Very Happy!
Verujes li u ljubav na prvi pogled: Aha Smile
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: Na neka pitanja koja su tako banalna i veze s mozom nemaju...
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): Joj trenutno ne, ne mrzim ja nikog, jednostavno ne modu da mrzim neokogo bez obzira na to koliko je djubre ta osoba, to nije moja stvar vec njena/njegova...
Tri najvaznije stvari na svetu: Aaa joj nznm, meni je svesta vazno Cool
Tri stvari koje te cine srecnim: Mene sve cini srecnom Smile
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): Nznm, videcemo xD
Sta mislis o vecnom zivotu: Sve zavisi sta vi podrazumevate pod vecni zivot xD
Zivotni moto: Nemam ja to, ja imam moto za odredjene situacije u zivotu, al jedan nemam..
Sta te najlakse rastuzi: Pa ja sam retko tuzna Cool, al najlakse kad se desi nesto lose sto ja nisam ocekivala...
Sta te najvise obraduje: Joj kad dobijem nesto, kad mi nko nesto kupi, cokolada Smile, kad me drugarice obraduju, kad mi je kosa lepa Smile
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): Tvrdoglava sam, djubre sam, volim da zajebavam ljude, narcis sam, i tako sta ja znam...
Tvoje dobre osobine: Dobra sam, volim da pomognem, znam da slusam, da nasmejem ljude kad im je tesko...
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: Pa nznm, ne postoji nista odredjeno, ono mora da me upozna bas dobro, sta ja znam...
Imas li prave prijatelje (koliko): Imam, pa bas pravih prijatelja par 5-6
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): Pa da...
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): Na pisti, u Ameici xD... Ostalo je tajna shhh ahahh Smile
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: Mozda ima pokoju preldnost, mada je sad po meni mnogooo bolje....
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: Ozonska rupa i sve one neizlecive bolestine hhahahahah
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): Uuuu nznm, u nekom kad su se nosile neke vrh haljine xD...
Idealan odmor: Aaa nznm Very Happy....
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): Ovo tu vec ne smem odgovoriti Very Happy Razz
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): Isto ko i proslo Very Happy... Ne bi ja ni isla na pusto ostrvo zauvek...
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): Neki fil moji ima jako dobru prizu i ima svega u njemu ono pomesani zanrovi, neki koji ce izazvati veliku senzaciju i zainteresovanost
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): Uuu pa sta sad da ti napisem xD, idem za dizajnera odece ,bavim se manekenstovom, jako voolim ljude s kojima se druzi i moju porodicu,i tako napisala sam se vec xD... Kiss :* <3
Nazad na vrh Ići dole
$PiNk PuNk$
Run Like Hell
Run Like Hell
$PiNk PuNk$


Ženski Blizanci Tigar

Broj poruka : 611
Datum upisa : 16.04.2010
Godina : 26
Lokacija : U nekoj garazi. XD
Raspoloženje : :::::Promenljivo:::::

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyUto Maj 11, 2010 12:07 am

Pravo ime:Andjela
Nadimak (nadimci):Anaconda,Dzili,Andji.
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako):Mozda...Mia,Tara,Jana...
Horoskopski znak:Blizanac
Da li znas sta si u podznaku (i sta):nisam 100% sigurna
Verujes li u horoskop:Da.
Zivotni san:Da se udam za Justina Bibera i da zavrshim skolu...
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san):da je moj tata neki ubica. :-(
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce:Da se udam za Justina Biebera. <3
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno):Dulce Maria ili Alyssa Milano.
Omiljena boja:ljubicasta
Omiljena tema za razgovor:ima ih puno
Omiljeni film:"HP" sage,"HSM","Hannah Montaan","Camp Rock"...
Omiljena serija:"Sklonishte ili Refuhio","Buntovnici","Mracno prorocanstvo","Charmed"...
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih):Justin Bieber,Dulce Maria,Taylor Swift,Alyssa Milano,Ke$ha............
Omiljeni lik iz mitologije i legendi:Afrodita.
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:predskazanje
Verujes li u natprirodno:ne
Verujes li u magiju (bilo koje vrste):pa,mozda da.
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost:ne
Verujes li u pravu ljubav:Pa,valjda ne.
Verujes li u ljubav na prvi pogled:ne
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras:"Da li imash decka ili simpatiju?"
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno):da
Tri najvaznije stvari na svetu:ljubav,porodica,prijatelji
Tri stvari koje te cine srecnim:uh,sad... xD
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste):Nzm
Sta mislis o vecnom zivotu:to bi bilo extra! :-D
Zivotni moto:/
Sta te najlakse rastuzi:siromashni ljudi i razne zivotinje lutalice
Sta te najvise obraduje:svashta
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim):lenja sam,tvrdoglava...
Tvoje dobre osobine:pametna,hrabra,luda...
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju:nem' pojma
Imas li prave prijatelje (koliko):jednu drugaricu
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot):da
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje):sa Justinom Bieberom u narucju u lepoj vili sa puno zivotinja
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti:i da i ne
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas:
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):nem' pojma
Idealan odmor:U Parizu <3
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni):porodica,neke knjige i "simpatiju"........... xD
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad):ogledalo,prijatelji,porodica,neke knjige,neki filmovi,muzika,naocare za sunce,torbu za plazu,obucu,odecu...
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...):komedija,neke avanture xD...
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...):mrzim matematiku,volim school itd. xD
Nazad na vrh Ići dole
Ronmione <3
Gossip Admin
Gossip Admin
Ronmione <3


Ženski Devica Pacov

Broj poruka : 5806
Datum upisa : 10.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Hogwarts

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySub Maj 15, 2010 4:26 am

Pravo ime: Jovana
Nadimak (nadimci): Pf xD I nemam xD
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Sara xD
Horoskopski znak: Devica
Da li znas sta si u podznaku (i sta): Lav
Verujes li u horoskop: Ne verujem,ali volim da pročitam da vidim jel pogodi nešto xD Znaš koliko ljudi je na svetu devica i svima će se desiti isto xD Ma oće sigurno -.-
Zivotni san: Da postanem glumica i da imam srećnu porodicu
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): Ima ih xD
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: Haha jedna debilna stvar al nije za javnost xD
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Blair Waldorf xD I ponekad Bella (samo što nisam toliko smotana i nedruštvena)
Omiljena boja: Čjubičasta
Omiljena tema za razgovor: O filmovima,serijama,knjigama (: Obožavam da pričam o tome i da komentarišem likove iz istih xD
Omiljeni film: A Walk To Remember
Omiljena serija: Charmed,Los Serrano
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): ♥️Tom Cruise♥️,Robert Pattinson (obožavam ih),Lady Gaga(obožavam pesme i outfit),Lindsey Lohan(obožavam filmove),Shannen Doherty(ne znam zašto je volim al je volim xD),Anahi (prelpa,divno peva),Kristen Stewart (obožavam sve njene filmove)
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: -
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:Zaustavljanje vremena
Verujes li u natprirodno: Da
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): Aha
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: Volela bih da saznam par stvari,pa verujem xD
Verujes li u pravu ljubav: Da
Verujes li u ljubav na prvi pogled: Da
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: Na sve voliim da odgovaram.
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): Ne.
Tri najvaznije stvari na svetu:Porodica,prijatelji,ljubav.
Tri stvari koje te cine srecnim: Hrana,petak posle škole iii vređanje Jacoba Blacka na svim mogućim mestima (:
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): Postoji!
Sta mislis o vecnom zivotu: Pa bilo bi lepo (:
Zivotni moto:Everything happens for a reason.
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.
Sta te najlakse rastuzi: Knjiga ili film.
Sta te najvise obraduje: Obraduju me sitnice.
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): Joj ne znam xD
Tvoje dobre osobine: To još manje xD
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: Ima par stvari xD
Imas li prave prijatelje (koliko): Imam jednog za koga mislim da je pravi ali da li jeste reći ću ti za 20 godina xD Ak jeste i data ćemo se duržiti (:
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): Veoma su retka.Ali veoma.
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanja) Crvenii tepiih xD
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: Verovatno!
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas:Droga,alkohol i te stvari.
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): -
Idealan odmor: A joj xD
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): Povela bih jednog prijatelja,knjige iiii kupaći xD
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): E sad xD
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): Titaniik 2 xD
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): Ae idi begaj xD Razz
Nazad na vrh Ići dole
.butterfly.
Learning to fly
Learning to fly



Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.05.2010

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySub Maj 15, 2010 5:05 am

Pravo ime: /
Nadimak (nadimci): Melly
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): ahaam.Voljela bih da se zovem...Katja.
Horoskopski znak: vodenjak
Da li znas sta si u podznaku (i sta): jarac
Verujes li u horoskop: ne
Zivotni san: napisati knjigu
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): ja nemam lude snove,ja imam noćne more.
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: uu ima tu svega i svačega..
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): ..??
Omiljena boja: crna,roza,srebrna,siva,crvena,zelena,plava,ljubičasta,...
Omiljena tema za razgovor: puno njih
Omiljeni film: sumrak saga
Omiljena serija: CCEA,MEPS,..
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Ke$ha,Avril
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: puno njih
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:
Verujes li u natprirodno: aha
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): ahamm
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: ne želim znati svoju budućnost,a što se ostalog tiče ne vjerujem onim klipanima iz astro showa,ali vjerujem da neki ljudi znaju imati vizije ili predviđanje u snovima jer sam i ja sama zo imala.Doduše bilo je to malo,ali opet..Dobro bilo je 2 puta jednom sam sanjala smrt jedne osobe koja se kasnije ostvarila,a jednom sam imala viziju da će jedna moja frendica mobitel negdje izgubit i izgubila ga je.
Verujes li u pravu ljubav: Da.
Verujes li u ljubav na prvi pogled: Da.
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: ahmm..visana i težina..
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): Da.
Tri najvaznije stvari na svetu: tri?pre malo.
Tri stvari koje te cine srecnim: gore
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): vjerujem da postoji
Sta mislis o vecnom zivotu: ahmm..vjerujem da je život poslije smrti vječan.
Zivotni moto: hmm.
Sta te najlakse rastuzi: nečija smrt.
Sta te najvise obraduje: nezz.
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): tvrdoglava sam,lijena,ahmm
Tvoje dobre osobine: neka drugi procjene
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: da.
Imas li prave prijatelje (koliko):imam,mislim da 2
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): da.
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): sjedim za stolom,u wordu pišem knjigu.
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: ne.
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: kriza.
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): a nezz.
Idealan odmor: Ludiranje po New Yorku..I Tokyu.
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): hrpa dobrih knjiga,olovka papir i evo mene s smješkom na licu.Tobro i šilterica da se ne onesvjestim na tolikom suncu.
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): knjigee,komp,net,tv,struja,hrana,obuća,odjeća,frendice,voda.
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): horror
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): želim vam reči da mi je ruka otpala.
Nazad na vrh Ići dole
Prince Harry
Round and Around
Round and Around
Prince Harry


Muški Broj poruka : 270
Datum upisa : 18.01.2010
Lokacija : Upper Dicker
Raspoloženje : CRNO (a)

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySub Maj 15, 2010 5:33 am

Pravo ime: Haris
Nadimak (nadimci): BuBreg xD
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Da - David
Horoskopski znak: raK
Da li znas sta si u podznaku (i sta): nOPxD
Verujes li u horoskop: Srednja zalost xD
Zivotni san: otici u NY
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): San u kojem je bila Nicky i nas dvoje gadjali nekog malog jajima xDD
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: Otici na Mars xD
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): -
Omiljena boja: crna
Omiljena tema za razgovor: Sve osim skole xD
Omiljeni film: Twilight
Omiljena serija: Cini
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Robert, Tayor, Kellan, Kristen, Ashley itd.
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: Pomjeranje stvari pomocu misli
Verujes li u natprirodno: nOp
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): NoP
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: Vjerujem xD ja bacam leću i gledam buducnost hahaha xD nOp
Verujes li u pravu ljubav: nOp
Verujes li u ljubav na prvi pogled: Srednje xD
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: Skola xD
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): NoP
Tri najvaznije stvari na svetu: Mama.Novac.Slava.
Tri stvari koje te cine srecnim: Pjevanje, plesanje, forumanje, glupiranje sa rajom itd xD
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): nezz xD
Sta mislis o vecnom zivotu: nista
Zivotni moto: Moraj, smotaj xD
Sta te najlakse rastuzi: glupani xD
Sta te najvise obraduje: Prijatelji
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): Ima ih i previse
Tvoje dobre osobine: nemam xD
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: xD
Imas li prave prijatelje (koliko): imam dva
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): dA
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): New York ili Los Angeles xD
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: neZ MoZda xD
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: xD
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): Antička Grčka
Idealan odmor: Hawajiii
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): Ponjeo bih Jasmina, Muzički studio xD i ventilator xD
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): mrsko mi je pisati xD
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): horor
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): by xD
Nazad na vrh Ići dole
http://teenville.highbb.com/
SweetEmoTeenager ♥
Learning to fly
Learning to fly
SweetEmoTeenager ♥


Broj poruka : 21
Datum upisa : 16.05.2010

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyNed Maj 16, 2010 7:22 am

Pravo ime:Anja
Nadimak (nadimci):Axy,Aki,Anjica
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako):Da,Isidora ili Elizabet
Horoskopski znak:strelac
Da li znas sta si u podznaku (i sta):neznam
Verujes li u horoskop:da
Zivotni san:Da znam da pravim najbolju grafiku
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san):Da volim tenis(ja mrzim tenis)
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce:Zelela bi da sam kompjuter
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno):
Omiljena boja:crna
Omiljena tema za razgovor:decaci
Omiljeni film:kad porastem bicu kengur
Omiljena serija:malcom u sredini
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih):lady gaga
Omiljeni lik iz mitologije i legendi:/
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:vatra
Verujes li u natprirodno:da
Verujes li u magiju (bilo koje vrste):da
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost:ne
Verujes li u pravu ljubav:ne
Verujes li u ljubav na prvi pogled:ne
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras:koje si godiste
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno):da
Tri najvaznije stvari na svetu:porodica,gimp 2,forumi
Tri stvari koje te cine srecnim:dobra grafika,lep komentar,moj hrcko
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste):neeee
Sta mislis o vecnom zivotu:glupost
Zivotni moto:pravljenje grafike
Sta te najlakse rastuzi:kada me drugarice izbegavaju
Sta te najvise obraduje:kada se uklapam u drustvo
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim):tvrdoglava,lako se ljutim
Tvoje dobre osobine:saljiva
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju:nista
Imas li prave prijatelje (koliko):nemam
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot):ne
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje):U nekom stanu sa porodicom
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti:noup
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas:novac
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):ne postoji
Idealan odmor:/
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni):hrana voda i mozda moja maca ili hrcko
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad):hrana,voda,hrcak,stvari,sator....
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...):mocan xD(horor)
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...):caoo
Nazad na vrh Ići dole
.Cupcake.
Learning to fly
Learning to fly
.Cupcake.


Ženski Jarac Ker

Broj poruka : 15
Datum upisa : 19.05.2010
Godina : 29

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySre Maj 19, 2010 5:18 am

Pravo ime: Jovana
Nadimak (nadimci): Jocka,Jockica,Joca,Joka
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Moje ime je sasvim lepo. Smile
Horoskopski znak: Jarac Razz
Da li znas sta si u podznaku (i sta): Strelac
Verujes li u horoskop: Hmm.Ne.
Zivotni san: da postanem vestica xD ili Rupertova zena xD Smile
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): Hmm... With my love <3 xD
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: Da budem sa Rupertom Grintom i da nateram Roulingovu da pise jos HP knjiga xD
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Hmm... Serena (Gossip Girl),Silver(90210),Stella(CSI NY )
Omiljena boja: pink,crna,zuta
Omiljena tema za razgovor: ogovoranjee xD
Omiljeni film: uhh. Dear John Smile
Omiljena serija: TVD,90210,CSI New York!
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Rupert Grint <3,Paul Wesley,Blake Lively,Avril
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: /
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: volela bih da budem vestiiicaa Very Happy kao Hermionaa xD
Verujes li u natprirodno: hmm. ne
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): nee,ali bih volela da postoji xD
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: ne.
Verujes li u pravu ljubav: Da.Naravno!
Verujes li u ljubav na prvi pogled: Ne.
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: ne znam.Bilo kakva intimna pitanja.
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): Ne.Ne mrzim nikoga,samo prosto nekog volim,nekog ne.
Tri najvaznije stvari na svetu: Love,Family and family Very Happy
Tri stvari koje te cine srecnim: Porodica,knjiga,raspust xD
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): Da,postoji.
Sta mislis o vecnom zivotu: khhm.. xD
Zivotni moto: /
Sta te najlakse rastuzi: Gladna deca...
Sta te najvise obraduje: Hmm.Dobra knjiga,jagode i druzenje.
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): hmm. tvrdoglava i arogantna
Tvoje dobre osobine: Good listener Razz
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: Joj,nemam pojma Very Happy
Imas li prave prijatelje (koliko): Nemam jos uvek pravog prijatelja.
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): Verujem.
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): hmm.Novi Sad,uz muza i devojcicu uz nas.
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: Hm.Mozda.
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: /
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): na odredjeno vreme.19 veck
Idealan odmor: Havaji xD
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): Hmm.Paul Wesley,mama i drugarica Very Happy
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): jaoo :S xD
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): Romance,drama.Slicno kao Dear John Very Happy
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): maa,just Live Your life Cool
Nazad na vrh Ići dole
LitleMissDina
Learning to fly
Learning to fly
LitleMissDina


Ženski Vodolija Svinja

Broj poruka : 44
Datum upisa : 31.03.2010
Godina : 28
Lokacija : among the stars : ))))
Raspoloženje : for the first time... i falen in LOVE

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySre Maj 19, 2010 7:39 am

jooooooooj pa mene mrzi da pisem.... Leksikon iliti Spomenar 790427
Nazad na vrh Ići dole
killed in the concept o.o
Learning to fly
Learning to fly
killed in the concept o.o


Ženski Devica Svinja

Broj poruka : 65
Datum upisa : 19.05.2010
Godina : 29
Lokacija : between heaven and hell...

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySre Maj 19, 2010 10:11 am

Pravo ime:Ana
Nadimak (nadimci):Anchy,Ani...i tako to,ali najvise volim kad me zovu po imenu ^^
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako):Ne...mada jako volim ime Elizabeta...*,*
Horoskopski znak:Devica Razz
Da li znas sta si u podznaku (i sta):Rak,mislim...
Verujes li u horoskop:Ne
Zivotni san:Imati prelepu vikendicu na Alpima i tamo sa voljenom osobom biti izolovana od citavog sveta...
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san):da smo poginuli na exkurziji,ali bio je to cudan nacin za smrt i svi smo se smejali i vikali kako nam je to najbolji dogadjaj u zivotu,a umirali smo o.O
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce:Da pridjem Nikoli i da mu kazem da mi je bas bezveze,zbog citave situacije,sto je na glup nacin saznao da mi se svidja i sl. ili da jednostavno stojim ispred njeg i posmatram ga o.O
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno):Holden Kolfild

Omiljena boja:Zelena
Omiljena tema za razgovor:Ljubav,drustvo,perverzija,razna filozofiranja
Omiljeni film:Ima ih dosta...trenutno-Slepa ljubav
Omiljena serija:Ima ih dosta...trenutno-Skins
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih):Johnny Depp
Omiljeni lik iz mitologije i legendi:Had ^^

Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:Letenje...I believe I can fly ^^
Verujes li u natprirodno:Naravno ^^
Verujes li u magiju (bilo koje vrste):Da
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost:Ne verujem u predvidjanje i ne zelim znati svoju sudbinu,ali verujem da su mi neke stvari jednostavno sudjene,a neke ne...
Verujes li u pravu ljubav:Naravno ^^ ...nada poslednja umire xD
Verujes li u ljubav na prvi pogled:U svidjanje da,ali ljubav ne...
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras:Ne znam,recim na ovo xD
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno):Ne
Tri najvaznije stvari na svetu:Porodica,prijatelji,ljubav <3
Tri stvari koje te cine srecnim:Muzika,prolece,humor
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste):Naravno da postoji.Mislim da verujem u reinkarnaciju ^^
Sta mislis o vecnom zivotu:Vecni zivot...pa ne znam...to je veoma komplikovano objasniti...x)
Zivotni moto:The show must go on
Sta te najlakse rastuzi:Tuzni rastanici izmadju prijatelja,ljubavnika,porodice...
Sta te najvise obraduje:Kada su monei drage osobe lepo raspolozene,nasmejane i pune humora ^^
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim):Neodlucnost,stidljivost,dugacak jezik,tvrdoglavost...
Tvoje dobre osobine:Duhovitost ^^
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju:Nisam sigurna ni da ja poznajem samu sebe...
Imas li prave prijatelje (koliko):Imam,par njih...
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot):Da ^^
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje):Za 10 godina,znaci sa 24 godine...Pa zamisljam sebe uvelikom gradu,u drustvu dragih soba,kako se druzimo i uzivamo,posle jednog napornog dana na faxu...
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti:Naravno
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas:Da:rat,diskriminacija,zagadjenost vazduha...
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):U proslosti,u doba renesanse ili pocetkom 20. veka...
Idealan odmor:Na nekom egzoticnom mestu sa mnogo cool prijateljima
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni):Povela bih Nikolu <3 i par kripca odece,a za ostalo cu lako...x)
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad):U pa ne znam,ne bih isla na pusto ostrvo zauvek...
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...):Neki akcioni u kom nikad nije dosadno x)
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...):
Leksikon iliti Spomenar Live-laugh-love-574
^^
Nazad na vrh Ići dole
BlairWaldorf
Learning to fly
Learning to fly
BlairWaldorf


Broj poruka : 12
Datum upisa : 22.05.2010

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySub Maj 22, 2010 3:58 am

Pravo ime: Esma
Nadimak (nadimci): /
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Ne bih...
Horoskopski znak: Rak
Da li znas sta si u podznaku (i sta): ne znam
Verujes li u horoskop: Ne...
Zivotni san: Da odem u New York i da tamo studiram...a onda da zivim tamo.
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): Svi snovi mi izgledaju jako stvarno.
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: Sve je moguce xD
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Blair Waldorf, GG.
Omiljena boja: Roze
Omiljena tema za razgovor: Ljubav
Omiljeni film: Girl, Interrupted
Omiljena serija: Gossip Girl, Charmed...
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Angelina Jolie
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: nemam
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: Da zaustavljam vreme
Verujes li u natprirodno: ne
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): ne
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: ne
Verujes li u pravu ljubav: da
Verujes li u ljubav na prvi pogled: da
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: nema takvog pitanja
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): Ne
Tri najvaznije stvari na svetu: Porodica, skola i ljubav
Tri stvari koje te cine srecnim: Ima ih mnogo...male stvari me cine srecnim...
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): Ne
Sta mislis o vecnom zivotu: Bilo bi dobro
Zivotni moto: Jedan je zivot, zato ga treba maksimalno iskoristiti
Sta te najlakse rastuzi: prijatelji
Sta te najvise obraduje: Kada sam zaljubljena uvek sam srecna
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): volim da je sve kako ja hocu; umem da budem bezobrazna i jako sam nestrpljiva
Tvoje dobre osobine: dobra sam, iskrena i volim da pomazem
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: Da provedu sa mnom najmanje nekoliko meseci, da znaju sve o mojim simpatijama, porodici...
Imas li prave prijatelje (koliko): 2-3
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): verujem
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): zavrsavam fakultet u NY-u ili u Beogradu, imam svoj stan, posao, decka i sestra je sa mnom Smile
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: ne
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: ne znam...ne mogu da se setim...
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): /
Idealan odmor: Turska, sa sestrom...
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): povela bih sestru, ogledalo i labelo
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): ogledalo, labelo, sestra, knjige, sampon, peskir, odeca...
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): Drama
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
JohnsonTheVampir
Learning to fly
Learning to fly
JohnsonTheVampir


Muški Vaga Zmaj

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 36

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: ....   Leksikon iliti Spomenar EmptyNed Maj 23, 2010 10:12 am

Pravo ime:Nikola Lazovic
Nadimak (nadimci):Siki, Simbe, Johny, Johnson..
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako):Voleo, ne_voleo, Nikola sam kako god okrenes! Smile)
Horoskopski znak:Vaga
Da li znas sta si u podznaku (i sta):Mislim da sam Lav.
Verujes li u horoskop:Da,da pogotvo u Ribe!
Zivotni san:Ufff
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san):Koje bre sastavljao ova pitanja???Very Happy
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce:Ne znam ali nista nije nemoguce!
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno):BruceLee Smile
Omiljena boja:Crna
Omiljena tema za razgovor:Problemi
Omiljeni film:Ima ih vise ali evo izdvajam "Gladijator"
Omiljena serija:Non
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih):Andrea Pirlo, Filipo Inzagi, John Malkovich, Vin Diesel...
Omiljeni lik iz mitologije i legendi:
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:
Verujes li u natprirodno:
Verujes li u magiju (bilo koje vrste):....
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost:Verujem, ne zelim da znam svoju buducnost...
Verujes li u pravu ljubav:ne razumem...
Verujes li u ljubav na prvi pogled:da..
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras:"Sta ima?"
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno):Ne
Tri najvaznije stvari na svetu:Novac, Pare, Kes...
Tri stvari koje te cine srecnim:....
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste):Ne razmisljam o tome, otkricu kad dodje vreme...
Sta mislis o vecnom zivotu:Od vremena pa do sad ili....
Zivotni moto:Snadji se! Smile)
Sta te najlakse rastuzi:Kad neko pocne da cmizdri, meni suze same krecu! Very Happy:D
Sta te najvise obraduje:100 evra! xD
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim):Pa sta znam, ono sto sam ja primetio jeste da postoje trenutci kada sam offline, nedostpan za sve....odgovara mi da budem sam!
Tvoje dobre osobine:....
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju:Glupo pitanje....
Imas li prave prijatelje (koliko):Da, njih 9
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot):Da
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje):....
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti:....
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas:Novac
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):....
Idealan odmor:....
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni):...
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad):...
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...):....
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...):...
Nazad na vrh Ići dole
♥PhOeBe FoReWeR♥
Lost For Words
Lost For Words
♥PhOeBe FoReWeR♥


Ženski Rak Ker

Broj poruka : 1479
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 30
Lokacija : Venera...;)
Raspoloženje : happy!!! :)

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyPon Maj 24, 2010 1:33 am

Pravo ime:tamara
Nadimak (nadimci):taša.taca,taki,taxy Very Happy
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako):Vnessa,Alexandra...Smile
Horoskopski znak:rak
Da li znas sta si u podznaku (i sta):nemam pojma
Verujes li u horoskop:ponekad,kad čujem nešto dobro...Cool
Zivotni san:da završi medicinski fakultet,da znam nekoliko jezika,da imam veliku kuću sa velikim ormarom i bazenom i da živim u LA...
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san):sanjala sam da me je pojela ajkula...
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce:da budem bogata...i da mi simpatija bude budući dečko...
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno):Vanessa Hudgens
Omiljena boja:ljubičasta
Omiljena tema za razgovor:ljubav,drugarstvo,porodica...
Omiljeni film:titanik,hsm 1,2,3,sam u kući,twigliht,valentine day,šta je to sa meri,hannah montana,paranormal activity,mrak film....ima ih jo milion...Very Happy
Omiljena serija:charmed,lost,prison brake,otvorena vrata,crni gruja,hannah montana-nekad bila...
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih):lady gaga,rihanna,vanessa,ashley,britney...ima još puno
Omiljeni lik iz mitologije i legendi:afrodita Smile
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:da vidim budućnost i nevidljivost...
Verujes li u natprirodno:neee,nakako!
Verujes li u magiju (bilo koje vrste):ne
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost:ne
Verujes li u pravu ljubav:daaaaaa
Verujes li u ljubav na prvi pogled:daaa
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras:da li si zaljubljena?
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno):da
Tri najvaznije stvari na svetu:ljubav,zdravlje,porodica,prijatelji-morala sam i to da napišem!
Tri stvari koje te cine srecnim:prijatelji...porodica...itd
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste):ne verujem...
Sta mislis o vecnom zivotu:jao kad bi postojao!
Zivotni moto:uvek budi iskren i nikad ne laži...
Sta te najlakse rastuzi:kad je nekog koga jako volim nema...
Sta te najvise obraduje:dobra ocena,nova odeća,nakit,šminka,itd...
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim):to što odma kad me neko iznervira odma planem...
Tvoje dobre osobine:ima ih dosta(iskrenost,dobrota,snalažljivost...)
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju:to da sam jako druželjubiva,iskrena...VOLIM DRUŽENJE PRE SVEGA...
Imas li prave prijatelje (koliko):da-6
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot):pa da...
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje):u nekoj velikoj kući sa mojom simpatijom itd...Smile
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti:na neki način da na neki ne...
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas:da nema kriminalaca...i narkomana!
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):u današnje vreme ali da su svi normalni...
Idealan odmor:na Havajima...
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni):Hmmmmm....
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad):nzm..
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...):komedija,glimila bi neku zaljubljrnu devojku koja sve čini da bi zauzela svoju ljubav...
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...):ne znam šta da napišem...
Nazad na vrh Ići dole
Tea the best
Learning to fly
Learning to fly
Tea the best


Ženski Škorpija Bizon

Broj poruka : 90
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 26
Lokacija : negde medju oblacima...komsija alice cullen
Raspoloženje : happy

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySub Maj 29, 2010 5:26 am

Pravo ime: Teodora
Nadimak (nadimci): Tea, Dora, Texy, Teki....
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako):
volela bi da se zovem drugacije, ali ne znam kako bi se zvala....
Horoskopski znak: skorpija
Da li znas sta si u podznaku (i sta): nazalost ne znam
Verujes li u horoskop: zavisi : kada mi je dobar horoskom verujem a kada nije ne
Zivotni san: svavrsen zivot u Londonu
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): retko sanjam, ali secam se da sam kada sam bila mala sanjala da mama nece da mi kupi neke bombone u supermarketu a tada mi je to izgledalo kao strasna stvar, sasava ja
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: zelela bi da se izderem na profesore i kazem im sta zaista mislim o skoli
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Tailor Swift u njenim pesmama, Hermione Granger u Harry Potter-u, Bella Swan u Twilight-u i Alice Cullen u Twilight-u
Omiljena boja: plava, ljubicasta, srebrna, crvena
Omiljena tema za razgovor: buducnost ( moja i drugarice sa kojom pricam ), raspust, shpping, tajne...
Omiljeni film: Avatar, Twilight saga
Omiljena serija: Lost, Watch over me
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Ashley Greene, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Taylor Swift, Selena Gomez....
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: atina, afrodita
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: to bi bilo ili da citam misli ili da proricem buducnost
Verujes li u natprirodno: ne
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): da
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: ne verujem u predvidjanje sudbine ali bih zelela da znam svoju buducnost
Verujes li u pravu ljubav: da
Verujes li u ljubav na prvi pogled: da
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: nevolim da odgovaram na ujakovo ( doduse saljivo ) pitanje ,, da li si nasla decka ,,
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): ne
Tri najvaznije stvari na svetu: ljubav, masta, trud
Tri stvari koje te cine srecnim: prijatelji, dobra ocena
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): ma bre samo odes u raj ili pakao i to ti je to
Sta mislis o vecnom zivotu: pa ako si vampira ( Twilight ) da, ali oveko, sumnjam da je moguce hahaha
Zivotni moto: just go ahead and smile
Sta te najlakse rastuzi: neznam, nema niceg sto me bas najlakse rastuzi
Sta te najvise obraduje: dobra ocena, uspesan plan za dobar provod sa drugaricama.... jos mnogo, mnogo toga
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): tvrdoglava sam, veoma, previse trazim jer previse i ulazem ( msm u prijateljstvo ), perfekcionista sam.....
Tvoje dobre osobine: privrzena sam drugarica, umem da cuvam tajnu, znam da izvucem situaciju XD, pomazem drugima, vredna sam.....
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: trebalo di da znaju ove gore navedene osobine... neznam...
Imas li prave prijatelje (koliko): imam 2 prave prijateljice, makar mislim da su mi prave, ali znate kako kazu : ,, Prijatelj se na muci poznaje" XD, naravno da su prave, samo se salim...
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): DA
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): u stanu u londonu sa moje dve najbolje drugarice kako studiram Oxword....
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: da, u skoli je bilo lakse, nista se nije ucilo XD
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: da ljubomora
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): volela bi da zivim bas u ovom vremenu, ali volela bi da poseti i vreme zamkova, zaljubljenih princeza, i prelepih princeva ( ja bi tu naravno bila princeza inace ne idem XD )
Idealan odmor: Maldivi i decko iz snova, slim se, bilo bi to lepo ali meni prija i obican odmor u Grckoj ( samo da je plaza lepa )
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): najbolje drugarice ( svrstavam ih u jednu stvar jer one idu u paketu XD ), slika moje simpatije ( ili decka ako mi se dotad posreci XD ) i kupaci kostim ( ko bi izdrzao okruzen tolikom vodom bez kupaceg ) ispravka- kupaci bi nosila ispod odece, ponela bih samo jos malo dobre volje da ne crknem od smorenosti ( msm godimu dana bez kompa )
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): one tri stvari, 6 knjiga i mp3 prepun mojih omiljenih pesama sa vecnom baterijom XD
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): bio bi nesto izmedju komedije romantike i magije ( msm naucne fantastike )
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): mislim da sam verna osoba kojoj moze da se veruje, obozavam knjige, muziku, komp, chat, druzenje sa drugaricama, shopping, malo da trecarim ali nikako moje najbolje drugarice ... to bi bilo to, love you Leksikon iliti Spomenar 2969
Nazad na vrh Ići dole
GosSip GirL
Learning to fly
Learning to fly
GosSip GirL


Ženski Devica Pacov

Broj poruka : 51
Datum upisa : 29.05.2010
Godina : 28

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySub Maj 29, 2010 8:13 pm

Pravo ime: Ena
Nadimak (nadimci): Enči, Ena Serena
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Hmm. Ne znam
Horoskopski znak: Djevica
Da li znas sta si u podznaku (i sta): ne znam..
Verujes li u horoskop: Da
Zivotni san: Upoznati Chacea Crawforda i Anahi
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): A.. haha..ma sad da ne bi to pisala.xD
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: Biti s Chaceom Crawfordom...hahaha
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Rebelde
Omiljena boja: Plava
Omiljena tema za razgovor: Uu..imam ih puuno
Omiljeni film: Romeo i Julia
Omiljena serija: Rebelde i Gossip Girl
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Anahi, Chace Crawford i Blake Lively
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: nemam pojma..
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: Da imam krila(kao vila)
Verujes li u natprirodno: pa..baš i ne
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): Da
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: Da.
Verujes li u pravu ljubav: Možda
Verujes li u ljubav na prvi pogled: Ne znam..
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: Nešto o ljubavi.khm
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): Daa
Tri najvaznije stvari na svetu: Prijatelji, obitelj i moja roba..haha
Tri stvari koje te cine srecnim: Prijatelji..ii more
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): Ma nee.
Sta mislis o vecnom zivotu: Glupost!
Zivotni moto: Nikad nemoj prestati sanjati!!
Sta te najlakse rastuzi: Kad se posvađam s nekim koga jako volim
Sta te najvise obraduje: Svi koje volim..
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): Ne znam.previše brbljava...xD
Tvoje dobre osobine: Uu..ima ih puuno
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: Ne znamm..
Imas li prave prijatelje (koliko): Da 3. . 2 cure i jendog dečka <3
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): Možda
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): Uff u New Yorku..
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: Ne vjerujem.
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: Ne znam..
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): Ne znam.xD
Idealan odmor: Sa frendovima na moru. <3
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): Prijatleji su mi dosta.
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): Prijatelji i obitelj..
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): Vjerojatno neka ljubavna tema.
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): ObožaVam Chacea Crawforda i Anahi <3 <3
Nazad na vrh Ići dole
SaniaLovato
Learning to fly
Learning to fly
SaniaLovato


Ženski Broj poruka : 25
Datum upisa : 30.05.2010
Lokacija : In wonderland :)
Raspoloženje : I got always smile on my face :D

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyNed Maj 30, 2010 2:23 am

Pravo ime: Sania Luigi (Sanja Luidji)
Nadimak (nadimci): Sonny (Sani)
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Sania Lovato
Horoskopski znak: Vodolija
Da li znas sta si u podznaku (i sta): Ne'am pojma
Verujes li u horoskop: Malo
Zivotni san: Da se odselim u LA, u naselje Toluka Lake
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): Hmmm...sanjala sam da sam upoznala Demi i kad sam se probudila pomislila sam "narawno da je to bio samo san iako je delowao tako stwarno"
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: Wolela bih da budem pewachica Very Happy
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Mitchie Torres
Omiljena boja: crwena i crna
Omiljena tema za razgovor: poznati frajeri
Omiljeni film: Camp Rock 2: Final Jam
Omiljena serija: Sonny with a chance i Wizards of Waverly Place
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Selena, Demi, Nick, Joe
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: /
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: Zaustawljanje wremena
Verujes li u natprirodno: of corse
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): always
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: yeah
Verujes li u pravu ljubav: litle bit
Verujes li u ljubav na prvi pogled: ofc
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: hmmm.. idk ...
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): nope
Tri najvaznije stvari na svetu: Porodica, moja ljubaw i pewanje Very Happy
Tri stvari koje te cine srecnim: Porodica, moja ljubaw i pewanje Very Happy
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): postoji
Sta mislis o vecnom zivotu: ne'am shta da mislim
Zivotni moto: Ono u shta ne werujesh ne mozhe da ti naudi
Sta te najlakse rastuzi: balade
Sta te najvise obraduje: moj dechko
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): spawanje do podnewa
Tvoje dobre osobine: nezna, osecajna i romantichna Very Happy
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: ko sam ja zaprawo
Imas li prave prijatelje (koliko): narawno 3 drugarice
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): da
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): na bini
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: ne
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: alkohol i droga
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): za ceo zhiwot sadashnje wreme ali da se neshto i promeni
Idealan odmor: Ibiza
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): moj dechko, njegowi najbolji drugowi i moje naj drugarice, ne bi mogli bez nawedenih stwari koje nema ali u drushtwu se swe mozhe Very Happy
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): mrzi me da pishem
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): isti film kao i Camp Rock
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): Stao mi je mozak Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zla_Sam
Learning to fly
Learning to fly
Zla_Sam


Ženski Vodolija Svinja

Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.06.2010
Godina : 29
Lokacija : Street Of Dreams. ♥
Raspoloženje : ^^

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySre Jun 02, 2010 11:38 pm

Pravo ime: Milca.
Nadimak (nadimci): /
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Emilija, Margita, Erin, Mia ..
Horoskopski znak: Vodolija.
Da li znas sta si u podznaku (i sta): Nema pojma. xD Ne bavim se time. xD
Verujes li u horoskop: Ne.
Zivotni san: Sad sam ušla u tu neko doba kad se bavim čime ću da se bavim u budućnosti. Trenutna želja - Hirurg. xD
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): Ne sanjam. :/
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: /
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Claudia (Interview With The Vampire) i Dr. House (House M.D.)
Omiljena boja: Crna, Siva, Ljubičasta.
Omiljena tema za razgovor: Smisao Života. xD
Omiljeni film: Ima ih više. Trenutno "Wake".
Omiljena serija: Isto ih ima više. Trenutno TVD.
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Ian Somerhalder. <3
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: /
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: /
Verujes li u natprirodno: Ne.
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): Ne.
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: Ne.
Verujes li u pravu ljubav: Ne.
Verujes li u ljubav na prvi pogled: Ne.
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: "Zašto si nervozna ? " - Isuse dragi bože .. Svaki dan ista priča.
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): Da.
Tri najvaznije stvari na svetu: Muzika. Smisao. Idiotizam.
Tri stvari koje te cine srecnim: Idiotizam. Smisao. Muzika.
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): Vjerujem u to da kada umremo ponovo se rađamo pri tome u drugome tjelu, živimo drugi život, ne sjećaju ći se šta se desilo u prošlom.
Sta mislis o vecnom zivotu: Bilo bi zanimljivo. Al' bih se smorila. xD
Zivotni moto: /
Sta te najlakse rastuzi: o_O
Sta te najvise obraduje: o_O
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): Naporna sam sa svojom željom da istražim smisao života i tako to. xD
Tvoje dobre osobine: Nema ih.
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: Da sam neobična, vrlo vrlo neobična i otvorenog uma.
Imas li prave prijatelje (koliko): Imam 3.
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): Možda.
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): Medicina, negdje van CG.
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: Da .. The 80s. <333
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: Mnogo stvari postoji bez čega bi danas svjet bio bolji.
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): The 80s. <333 Da umrem sretna. xD
Idealan odmor: Švedska. <33
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): Hrana, Voda, Ian. <33 xDD
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): Ma beži bre, ne idem ja nigde. xD
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): Nešto na sistem Interview With The Vampire ili Wake (mnogo simpatičan film. xD) Mogla bih ja svašta da glumim. xD
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): Uh. Bolje da ne pišem. xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tvd-serbia.tk
Ella
The Dogs of War
The Dogs of War
Ella


Ženski Broj poruka : 345
Datum upisa : 05.04.2010

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyČet Jun 03, 2010 9:21 pm

Pravo ime: Elena
Nadimak (nadimci): Ella, Elče itd..
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): tako kako se sad zovem xP
Horoskopski znak: Djevica
Da li znas sta si u podznaku (i sta): Znam,ja sam Zmaj.
Verujes li u horoskop: Pa, tako - tako
Zivotni san: postati pjevačica ili glumica xPP.. I živjeti u Hollywoodu.
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): da me progoni zmaj xPP
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: da glumim u Gossip Girl.
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Jenny iz Gossip Girl..
Omiljena boja: ljubičasta
Omiljena tema za razgovor:
Omiljeni film: Pirati s Kariba (1,2,3,4)
Omiljena serija: Gossip Girl (Tračerica)
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Avril Lavigne i Leighton Meester
Omiljeni lik iz mitologije i legendi:jednorog
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:/
Verujes li u natprirodno:pa ne baš
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): ne baš
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: ne
Verujes li u pravu ljubav: da
Verujes li u ljubav na prvi pogled: da
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras:/
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): ne
Tri najvaznije stvari na svetu: obitelj, životinje, zdravlje
Tri stvari koje te cine srecnim: obitelj, frednovi, škola
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): nezzz
Sta mislis o vecnom zivotu: /
Zivotni moto: /
Sta te najlakse rastuzi:/
Sta te najvise obraduje:/
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): tvrdoglavost
Tvoje dobre osobine: pamet na kvadrat xPP
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: nezzz
Imas li prave prijatelje (koliko): nemam, svi su oni...hmm.. prolazni prijatelji...
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): da
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): zamisjljam se u Hollywoodu.
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: paa mozda
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: da, bez oruzja
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):/
Idealan odmor:/
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): mama, tata,pas
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): 1.mama xP, 2. tata, 3. pas, 4. boca vode, 5. jabuke xP, 6. moj medvjedić Hugo,7. moj ormar (u kojem je odjeća), 8. knjige, 9. krevet, 10. moj album dok sam bila beba
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...):/
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): bye, bye^^
Nazad na vrh Ići dole
http://fashion-hello-kitty.omgforum.net/forum.htm
-I Fell Into Fantasy-
It's real for us
It's real for us
-I Fell Into Fantasy-


Ženski Ribe Majmun

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 15.01.2010
Godina : 32

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyPet Jun 11, 2010 10:55 pm

Pravo ime: Nikoleta
Nadimak (nadimci): Nicky, Nina
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): dobro je ovako, ima lepih imena, ali ne bih volela tak da se zovem
Horoskopski znak: ribe
Da li znas sta si u podznaku (i sta): lav
Verujes li u horoskop: nekad da nekad ne, zavisi kako me uhvati
Zivotni san: da manje sanjam i vise zivim
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): ne zelim da pricam o njemu
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: da budem ono sto hocu
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): ima ih, ali niko potpuno
Omiljena boja: crna
Omiljena tema za razgovor: vise volim tisinu xD
Omiljeni film: The Prestige
Omiljena serija: Skins
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Johnny Depp, Heath Ledger, Kaya Scodelario, Hannah Murray
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: Hektor i Ahil
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: teleportacija
Verujes li u natprirodno: ne bas
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): ne bas
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: ne
Verujes li u pravu ljubav: ne
Verujes li u ljubav na prvi pogled: ne
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: ima ih koliko hoces
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): ne mrzim osobe
Tri najvaznije stvari na svetu: vazduh, nebo iznad moje glave, zemlja pod mojim nogama... and nothing else matters
Tri stvari koje te cine srecnim: milana, samoca, andrijana
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): verujem u reinkarnaciju
Sta mislis o vecnom zivotu: da je sranje u boji
Zivotni moto: If ur world doesnt allowe u to dream move 2 one where u can.
Sta te najlakse rastuzi: mene sve rastuzi
Sta te najvise obraduje: kad sam sama sa sobom
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): ima ih
Tvoje dobre osobine: ima ih
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: koliko god da znaju, nikad nije dovoljno jer previse toga drzim u sebi
Imas li prave prijatelje (koliko): imam
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): recicu vam kad umrem
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): zamisljam sebe kako zivim... sta god to znacilo
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: meni jeste, kome nije jbg
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: postoji mnogo toga
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): srednji vek xD
Idealan odmor: me, myself and I... anywhere
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): jovana, papir, olovka
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): ae ne smarajte sad, moram na bus
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): ne necu da biram
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...):
Leksikon iliti Spomenar 2i87nmf
Nazad na vrh Ići dole
http://poet-world.darkbb.com
EkatarinaYesenin
K4t4 Pr{0}
K4t4 Pr{0}
EkatarinaYesenin


Ženski Devica Svinja

Broj poruka : 3182
Datum upisa : 13.06.2010
Godina : 29
Lokacija : Ja sam fina, iz Finske :)

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyPon Jun 14, 2010 4:02 am

Pravo ime: Katarina

Nadimak (nadimci): Aamm. Pa ima ih dosta valjda xD

Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Ne x) Mozda samo da dodam E na pocetku ^^

Horoskopski znak: Dev'ca hahahaha

Da li znas sta si u podznaku (i sta): Ne bih znala?

Verujes li u horoskop: Ne? Ali citam xD

Zivotni san: Pa volela bih da odem na put oko sveta, ali bukvalno znaci u svakoj drzavi da budem onako mozda 10 dana ili tako nesto Cool Onda mogu da 'mrem xD

Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): Pretvorila sam se u crvenu starku i niko me nije video, a ja nisam mogla da se pomeram i tako sam stajala sama u nekom cosku dok nije dosao pauk neki freaky onako, onda sam pocela da vristim nekako i probudila se xD

Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: Da mogu da se prenosim gde hocu ^^ Orbing Very Happy

Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Arya Drottningu iz Eragona Cool

Omiljena boja: Zavisi od raspolozenja ^^

Omiljena tema za razgovor: Isto kao i prethodno pitanje, al' volim i da pricam sa ljudima koji imaju drugacije poglede na sve od mene.

Omiljeni film: Remember me. I ne zbog Roberta, nego me fascinirao film.

Omiljena serija: Grey's anatomy, Private Practise i tako to sa Fox Life-a ^^

Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Ne bih znala. A-a.

Omiljeni lik iz mitologije i legendi: Apolon Very Happy

Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: Aaam, ne znam xD

Verujes li u natprirodno: Moze biti.

Verujes li u magiju (bilo koje vrste): Ne bih znala o.O

Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: A-a...

Verujes li u pravu ljubav: Da?

Verujes li u ljubav na prvi pogled: Daa? Ali to kao slucajno xD

Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: A pa ne znam... Na ovo?

Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): Mrzim onog coveka sto popravlja klimu -.- Sto ne dodje vise?

Tri najvaznije stvari na svetu: E pa ja ne volim ovo pitanje?

Tri stvari koje te cine srecnim: Moja Chiquitica srce x3

Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): Ne?

Sta mislis o vecnom zivotu: Mislim da bih se smorila?

Zivotni moto: Do it. Think about it later.

Sta te najlakse rastuzi: Svasta =.='

Sta te najvise obraduje: Chiquiticaaa :scre:

Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): Tvrdoglavaa sam i znam da sam tvrdoglava i ne zelim da budem, ali jesam -.-

Tvoje dobre osobine: Znam da sam tvrdoglava xD
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: Ima mnogo ljudi koji me poznaju, a ustvari me ne poznaju uopste...

Imas li prave prijatelje (koliko): Skroz prave? 3.

Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): Da.

Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): Prevodilac \m/ I popravila klimu i kupila onaj divni bas (i naucila da ga sviram) xD

Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: Nije? Samo sto pre nije bilo ovoliko toplo.

Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: Pink, Grand i tako razne stvari Cool

U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): Moza u 80im.

Idealan odmor: Bilo gde, da nije puno toplo, da imam brdo knjiga i da lezim na necemu mekanom, al' da mi nije toplo mnogo, nego onako lepo xD

Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): Chiquita, droga neka, knjigee xD

Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): Chiquita, knjige, prijatelji, muzika, lekovi neki valjda, cetkica za zube, kaladont i ostale takve stvari, i tako to xD

Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): Bila bih an elf. XD

Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): Neke odgovore sam lupala, udarila mi vrucina u glavu o.O


Poslednji izmenio EkatarinaYesenin dana Uto Jun 15, 2010 8:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://abluepanda.blogspot.com/
○•ddlovato ♥ PrinceSs•○
Learning to fly
Learning to fly
○•ddlovato ♥ PrinceSs•○


Ženski Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.06.2010

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyUto Jun 15, 2010 5:13 am

Pravo ime:Olivera
Nadimak (nadimci):Olja
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako):neee
Horoskopski znak:jarac
Da li znas sta si u podznaku (i sta):isto jarac
Verujes li u horoskop:onako...ponekad je istinit x]
Zivotni san:da doktoriram jednog dana
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san):kada me je ubica ubio sekirom x/
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce:da budem najlepsa Sad(
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno):
Omiljena boja:roze i crna
Omiljena tema za razgovor:ljubav,drugari(ogovaranje) xD
Omiljeni film:Titanic
Omiljena serija:Dexter,Monk
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih):Demi Lovato,Angelina Jolie,Tom Felton,Kesha
Omiljeni lik iz mitologije i legendi:Zevs
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:moc da ostvarim sve sto zelim
Verujes li u natprirodno:ne
Verujes li u magiju (bilo koje vrste):ne
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost:hmm...ne
Verujes li u pravu ljubav:daa
Verujes li u ljubav na prvi pogled:ne bas
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras:kad ces srediti sobu?
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno):hmm...trenutno ne
Tri najvaznije stvari na svetu:porodica,prijatelji,ljubav
Tri stvari koje te cine srecnim:u svemu trazim razlog za radost,tako da nzm...
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste):ne znam..
Sta mislis o vecnom zivotu:nista,nema toga
Zivotni moto:Ne brini,budi srecan!(Don't worry be happy)
Sta te najlakse rastuzi:kad pomislim da me niko ne voli
Sta te najvise obraduje:hmm...pa kad me neko neocekivano iznenadi...ali prijatno
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim):iritirajuca sam
Tvoje dobre osobine:iskrena,pametna,zabavna...xP
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju:da znam da ih razumem
Imas li prave prijatelje (koliko):oko 3 ili 4
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot):da
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje):tesko je reci,mng sam spontana
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti:ne znam...
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas:losi ljudi(lopovi,ubice,narkomani itd)
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):u vremenu kad sam se rodila do polaska u skolu!!! Very Happy
Idealan odmor:hmm...veoma sam spontana,ne znam...
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni):moja bff,simpatija i moja omiljena haljina Very Happy
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad):bff,simpatija,haljina,mp4 player(za muziku),sampon,cetkica za zube,pasta,cetka za kosu,japanke,sorc i kupaci
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...):hmm...neka komedija,ostalo nzm
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...):samo da znate da ako vam se cinim pogubljeno,to je zato sto nmg bez zabave i smejanja:D
Nazad na vrh Ići dole
ljubica
The Dogs of War
The Dogs of War
ljubica


Ženski Broj poruka : 391
Datum upisa : 15.06.2010
Lokacija : srbija valjevo
Raspoloženje : cherry :)

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyUto Jun 15, 2010 8:26 am

Pravo ime: Ljubica
Nadimak (nadimci): joj ima ih raznih Very Happy
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): Da, jelisaveta
Horoskopski znak: skorpija Evil or Very Mad
Da li znas sta si u podznaku (i sta): joj neam pojma Very Happy
Verujes li u horoskop: da,kad je dobar 3:)
Zivotni san: da imam luksuzan zivot i luksuznog decka Smile
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): ahahahah ne zelis da znas Very Happy
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: da postanem poznata glumica
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): britni spirs
Omiljena boja: rozeeee
Omiljena tema za razgovor: decaci i tracevi Very Happy
Omiljeni film: alisa u zemlji cuda i gospodar prstenova
Omiljena serija: ocajne domacice 3:)
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): johnny depp, emma watson, keira knightley
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: ahahahaha
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: da letim Smile
Verujes li u natprirodno: kad me strefi ja poverujem
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): DA! HARRY POTTER! LORD OF THE RINGS!!!! :<33:
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: ne verujem...a ponekad verujem...iako mislim da svako svoju sudbinu moze izokrenut'
Verujes li u pravu ljubav: da.
Verujes li u ljubav na prvi pogled: hahahahha. jos uvek ne Very Happy
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: ko mi se svidja :p
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): o,da. mozes da se kladis da postoji. xD 3:)
Tri najvaznije stvari na svetu: ljubav,prijateljstvo,decaci
Tri stvari koje te cine srecnim: hrana,odeca tracevi
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): da postoji. ja mislim da mi kad umremo,nastavimo da zivimo u nekom drugom obliku,ili ne,mozda cak i u ovom,ali se toga ne secamo Very Happy. lupam
Sta mislis o vecnom zivotu: bilo bi dosadno,zar ne? :/
Zivotni moto: treba probati sve Very Happy
Sta te najlakse rastuzi: smrt :/
Sta te najvise obraduje: hah nove krpice ^^
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): pa previse volim da sam u centru paznje Leksikon iliti Spomenar 599262
Tvoje dobre osobine: oh ima ih dosta Very Happy
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju:da sam vesela i da sam dobra 3:)
Imas li prave prijatelje (koliko): da. 5-6 Smile
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): da Smile
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): jao pa mozda sa deckom negde gde smo sami. JU! i da imamo puno para. karibi brate Very Happy
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: da,ali sada je uzbudljiviji Very Happy
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: teroristi >Sad
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): u ovom u kome zivim sada.
Idealan odmor:kanarska ostrva
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni):simpatija, krpice drustvo Very Happy
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): simpatija, dobar autfit . nista vise Razz
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): horor/komedija Very Happy
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...) caos narode xD Leksikon iliti Spomenar 358490
Nazad na vrh Ići dole
Queen.M ♥
The Dogs of War
The Dogs of War
Queen.M ♥


Broj poruka : 458
Datum upisa : 11.05.2010

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySub Jun 19, 2010 9:58 am

Pravo ime: Martina
Nadimak (nadimci): Tinaa
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): ne baš jer mi se sviđa ovo ime, ali ako bi morala mijenjat, zvala bih se nikolina, mia.. ima još mnogo imena koja mi se sviđaaju Very Happy
Horoskopski znak: škorpion
Da li znas sta si u podznaku (i sta): noup
Verujes li u horoskop: nein
Zivotni san: upoznat svoje najdraže glumce i pjevačice (ima ih mnogo), otići u Mexico, SAD, Grčku itd.
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): trenutno neam pojma
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: postat pjevačica
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): Peyton Sawyer (lik u OTH-u)
Omiljena boja: ljubičastaa
Omiljena tema za razgovor: moda, poznati, serije, filmovi, komp..
Omiljeni film: ima ih mnogo. ugl. neki plesni Very Happy
Omiljena serija: OTH, GG, South of nowhere, Prison Break, Rebelde, El Rostro de Analia..
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): Elizabeth Gutierrez (i mngo ostalih meksikanki jer naj volim meksičke serije), RBD-ovci, GaGa.. uff ima ih mnogo, dugo bi trebalo da ih nabrojim Very Happy
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: /
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: iscjelivanje rana, teleportiranje
Verujes li u natprirodno: .ne baš hmmm nije baš da razmišljam o tome
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): ne vjerujem u to nikako
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: ne vjerujem u to, ne vjerujem u te stvari. ali ako me netko pita dal' bi željela, iskreno neznam što bih odgovorilaa..
Verujes li u pravu ljubav: ovisi o mnogo stvari
Verujes li u ljubav na prvi pogled: mislim da se odmah nemože razviti neka velika ljubav, ali se sigurno osjeti neka kemija xD
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: u kog si se zaljubila. grrr
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): daaaaaa
Tri najvaznije stvari na svetu: obitelj, prijatelji, umjetnost
Tri stvari koje te cine srecnim: ljeto, praznicii, prijatelji itd..
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): postoji
Sta mislis o vecnom zivotu: /
Zivotni moto: niikad ne prestaaj sanjati
Sta te najlakse rastuzi: kada netko placee, onda moram i ja zaplakaat xD
Sta te najvise obraduje: muzika
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): neaam pojma. to morate pitat njih xD
Tvoje dobre osobine: volim umjetnosti i glazbu Very Happy a neez
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: nekoliko stvari
Imas li prave prijatelje (koliko): imam 3-4 prave prijateljice kojima sve govorim, ali ima i onih kojima nemogu sve rec..
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): naravno..
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): voljela bih imati najmanje 2 djece, mozda postati modna dizajnericaa ili mozda glumiti u nekoj američkoj seriji xD ( ima puno snova i želja xD )
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: sigurno jee i da me netko moze vratiti u proslost, ne bih ni razmišljala o tome vec bi istog trena to uradilaa
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: definitivno.. bez droge, alkohola, cigara i ubijanja
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):
Idealan odmor: negdje na plaži u Grčkoj ili Americi, s prijateljima i uživancijaa
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): prijatelji, mp3/mp4, neeeez vise xD
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): a nisam se tri stvari mogla sjetit, nemogu sad ni 10.. al eto opet prijatelje, mp3/mp4..
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): vjerujatno neki plesni ili ulični.
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): peace Very Happy uživajte ljudi Cool
Nazad na vrh Ići dole
Nadal
Learning to fly
Learning to fly
Nadal


Muški Jarac Peto

Broj poruka : 37
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 30
Lokacija : kragujevac
Raspoloženje : super!!!!

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptySub Jun 19, 2010 1:20 pm

Pravo ime: Marko
Nadimak (nadimci): imam ih dosta,maki,mare,maks i tako....
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako): pa nikad nisam razmisljao o tome....tako da ne bih verovatno Very Happy
Horoskopski znak: jarac Cool
Da li znas sta si u podznaku (i sta): otkud znam
Verujes li u horoskop: ne
Zivotni san: da postanem dobar teniser
Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san): ja ne pamtim snove skoro nikad
Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce: pa ne znam,da letim?ali bez aviona i tih stvari Very Happy
Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno): rafael nadal
Omiljena boja: zelena i plava
Omiljena tema za razgovor: sportovi i igrice
Omiljeni film: the runaways i svi skoro sa kristen <3
Omiljena serija: csi........
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih): rafael nadal
Omiljeni lik iz mitologije i legendi: otkud znam? herkules? samo njega i znam valjda hahahaha.......
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila: pa neee znaaamm........
Verujes li u natprirodno: ne bas......
Verujes li u magiju (bilo koje vrste): ne verujem....
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost: moze slucajno to da se pogodi........ i ne bih voleo da znam.....
Verujes li u pravu ljubav: da!!!!
Verujes li u ljubav na prvi pogled: pa ne bas....
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras: pa ne znam....
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno): ne....
Tri najvaznije stvari na svetu: prijatelji, ljubav, porodica
Tri stvari koje te cine srecnim: isto kao i prethodno
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste): ne posotoji.....
Sta mislis o vecnom zivotu: mislim da bih zeleo da umrem!!
Zivotni moto: just live.
Sta te najlakse rastuzi: nesto tuznooo ahahahah da....
Sta te najvise obraduje: razne sitnice
Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim): veoma lako se iznerviram
Tvoje dobre osobine: pa ne znam pitajte ove koji me znaju
Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju: neke stvari koje znaju samo miji pravi prijatelji......
Imas li prave prijatelje (koliko): 3
Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot): daa
Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje): pa ne znam.... nadam se da cu imati neku karijeru u tenisu......
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti: ne znam....
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas: da.... mrznja,rasizam i tako te stvari takve
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme): ovde mi se svija,vreme u kom jesam
Idealan odmor: na nekoj plazi,gde nema nikoga i mogu da lezim i kupam se koliko hocu bez buke i automobila....
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni): prijatelji, reket, mp3/4
Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad): pa ne znam,prijatelji,porodica,muzika,tereni neki,reket i tako.....
Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...): pa ne znam,ali sigurno sa kristen <3
Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...): dont worry be happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Damon's women
Learning to fly
Learning to fly
Damon's women


Ženski Lav Bizon

Broj poruka : 58
Datum upisa : 20.06.2010
Godina : 27

Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar EmptyNed Jun 20, 2010 8:01 pm

Pravo ime:Almedina

Nadimak (nadimci):Alma,Almy,Kath,Rouz,Dina,Edina,Medina,Nadina...
Da li bi voleo/la da se zoves drugacije (i kako):pa voljela bih da se zovem Elena ,Katherin ili Phoebe

Horoskopski znak:Lav
Da li znas sta si u podznaku (i sta):nEZZ
Verujes li u horoskop:Ponekad
Zivotni san:da vecno zivim i da sam uvek mlada,završim fakultet i odem u holiwood

Najludji san koji si sanjao/la (koji je delovao najstvarnije ili najskoriji san):Pa kada sam hmmm sa Damonom i Stfanom u isto vreme

Nesto sto bi zeleo/la da budes ili da uradis ali je to nemoguce:Da vecno zivim i da sam strana glumica i pevacica

Lik sa kojim mozes da se poistovetis (film, serija, knjiga, pesma... nije bitno):Pa Elena Gilbert i Katherin Pierce i Piper Halliwell
Omiljena boja:svjetlo plava i ljubicasta
Omiljena tema za razgovor:serija Vampire Diaries i Charmed
Omiljeni film:Remember me,Harry Potter,twilight saga,Man on Fire....
Omiljena serija:Vampire Diaries,Charmed,South of Nowhere
Omiljena poznata licnost (moze i vise njih):Holly Marie Combs,Ian Somerhandler,Nina Dobrev,Drew Fuller,Shannen Doherty,Alyssa Milano,Ema Watson,Tom Felton i Paul Weasley

Omiljeni lik iz mitologije i legendi:Sfinga i Hipogrif
Kad bi imao/la neku natprirodnu moc po izboru to bi bila:brisanje sjecanja i mjenjanje njih i ocima uvjeravanje ljudi u nešto što zelim

Verujes li u natprirodno:da
Verujes li u magiju (bilo koje vrste):da
Verujes li u predvidjanje sudbine i zelis li da znas svoju buducnost:da zelim nati buducnost
Verujes li u pravu ljubav:naravno
Verujes li u ljubav na prvi pogled:da
Na koje pitanje najvise mrzis da odgovaras:na pitanja koja mi je drugarica draza
Da li postoji osoba koju trenutno mrzis (ime nije potrebno):postoji momka dva koja me stalno nerviraju i uznemiravaju Adem i Bećir Purač
Tri najvaznije stvari na svetu:muzika,porodica,koza i kosa
Tri stvari koje te cine srecnim:muzika,serija strana i poklon
Sta mislis o zivotu posle smrti (postoji li uopste):da ,mislim da postoji i da mi odlucujemo kakav ce biti.
Sta mislis o vecnom zivotu:luda sam da vecno zivim i volela bih,opsednuta sam time
Zivotni moto:nije bitno šta drugi misle o tebi nego šta ti misliš o sebi i nikaj ne odustaj
Sta te najlakše rastuzi:smrt i muzika tuzna
Sta te najvise obraduje:kada mi je na programu nešš što volim i kada je po mojoj volji

Tvoje lose osobine (ili one koje drugi smatraju losim):nestrpljiva,tvrdoglava,svojeglava,zivcana,necim što volim sam opsednuta
Tvoje dobre osobine:pazljiva,verna,cestita i duhovita

Sta mislis da je bitno da ljudi znaju o tebi da bi mogli da kazu da te poznaju:da sam mnogo bila opsednuta Hp i Twilight sagom,a sada sam Charmedom i Vampire Diaries i da ne volim da se vrši na mene pritisak

Imas li prave prijatelje (koliko):pravih 4 prijatelja;Naida,Lamija,Sajda i Meho

Verujes li u prava prijateljstva (za ceo zivot):da

Gde zamisljas sebe za deset godina (snovi, nade, mastanje):na fakultetu,sa deckom i knjigom u ruci
Da li mislis da je zivot bio bolji u proslosti:ne mislim
Da li postoji nesto bez cega bi svetu bilo bolje danas:da Haiti
U kom bi vremenu voleo/la da zivis (i da li bi to bilo za ceo zivot ili na neko odredjeno vreme):na 2 godine bi voljela da se vratim 6 godina unazad
Idealan odmor:knjiga,serija,film i sjedenje i lezanje pokraj televizora u toplicama
Ides godinu dana na pusto ostrvo... tri stvari (tu mogu da spadaju i osobe) koje nosis (uslov je da nema struje, bezicnog interneta i telefoni nemaju dometa, ali hrana i voda su obezbedjeni):pa knjige,drugarice Lamija i Naida

Ides na pusto ostrvo ali zauvek... spisak od deset stvari koje su ti neophodne (isti uslovi kao u pitanju iznad):
-knjige
-prijateljice Naida i Lamija
-porodica
-wc šolja
-sat
-pribor za higijenu
-posteri TVD I TS I HP I Charmed
-casopisi
-krevet
-odjeca


Da biras film u kom bi glumeo/la glavnu ulogu kakav bi taj film bio (zanr, tema, poredjenje sa vec postojecim,...):
Elenu Gilbet ili Katherin Pierce u Vampire Diaries,Piper ili Phoebe Halliwell u Charmed



Napisi nesto sto mislis da treba da napises ( o sebi, drugima, sta hoces...):sve što sam napisala je tacno i volela bi na ovome forumu da me volite i da nadem prijatelje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Leksikon iliti Spomenar Empty
PočaljiNaslov: Re: Leksikon iliti Spomenar   Leksikon iliti Spomenar Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Leksikon iliti Spomenar
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Let's start :: O Vama-
Skoči na: