Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 TREND: Zapleti me!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Queen.M ♥
The Dogs of War
The Dogs of War
Queen.M ♥


Broj poruka : 458
Datum upisa : 11.05.2010

TREND: Zapleti me! Empty
PočaljiNaslov: TREND: Zapleti me!   TREND: Zapleti me! EmptyČet Avg 26, 2010 10:24 am

TREND: Zapleti me! 76852

Zaštitni znak Pipi Duge Čarape i Matovilke ovo ljeto stupa na snagu u svom najženstvenijem obliku!

NE, nemojte nositi brdo sitnih pletenica koje padaju niz lice, pogotovo ne u raznim pramenovima plave boje.

Ili one skroz pripijene uz glavu koje izgledaju kao da vam plaze po glavi. To je out!

Želimo senzualne dame, a ne male hahare.

Povratak pletenica smo mogli primijetiti i na modnim pistama, a selebsice kao da su poludile za njima! J.Lo, Nicole Ritchie, Jessica Alba, Lauren Conrad, Sienna Miller, Ashley Greene, Blake Lively... zar je potrebno dalje?

Dizajnerica i IT girl Whitney Port često uključi u svoju frizuru pokoju pletenicu i tako običnoj, ravnoj, puštenoj kosi da finalni 'touch'. Njena najjednostavnija 'pletenica-frizura' je toliko laka da ćete je napraviti dok kažete keks!

TREND: Zapleti me! 76854

Podijelite kosu svojim najdražim razdjeljkom (bilo to na sredini glave ili malo sa strane) te izaberite svoj draži profil. U području između razdjeljka i uha uzmite nekoliko vlasi kose i ispletite kraću tanku pletenicu koju ćete zatim nonšalantno zakačiti za svoju puštenu i dobro 'ispeglanu' kosu. Vóila, gotovi ste!

Za nemarnu pletenicu svu kosu prebacite preko jednog ramena, zažmirite i ispletite pletenicu. Vlasi koje će ostati lelujati oko pletenice ostavite tako kako jesu, jer upravo one daju taj nemarni štih.

Još jedna zgodna, a jednostavna frizura je pletenica uz valovitu kosu. Ispletite deblju pletenicu od otprilike polovice glave tako da pri pletenju uključujete vlasi uz čelo kako bi pletenica stajala na mjestu.

Ostatak kose ostavite raspušteno i lagano zakovrčajte, ili još boje, pjenom samo zgužvajte.

Pletenice više preporučujemo za dnevne izlaske, ali ako neku frizuru s pletenicom iskombinirate i za večernji, samo dajte!

Najbitnije da što prije i vi prigrlite svoju najdražu 'pletenica-frizuru'!

TREND: Zapleti me! 76853
TREND: Zapleti me! 76844
Nazad na vrh Ići dole
✬Dark✬Bloody✬Princess✬
Learning to fly
Learning to fly
✬Dark✬Bloody✬Princess✬


Broj poruka : 91
Datum upisa : 26.08.2010

TREND: Zapleti me! Empty
PočaljiNaslov: Re: TREND: Zapleti me!   TREND: Zapleti me! EmptyČet Avg 26, 2010 11:17 am

ma ajde xD
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

TREND: Zapleti me! Empty
PočaljiNaslov: Re: TREND: Zapleti me!   TREND: Zapleti me! EmptyČet Avg 26, 2010 12:08 pm

kakve kike kakvi bakraci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
✬Dark✬Bloody✬Princess✬
Learning to fly
Learning to fly
✬Dark✬Bloody✬Princess✬


Broj poruka : 91
Datum upisa : 26.08.2010

TREND: Zapleti me! Empty
PočaljiNaslov: Re: TREND: Zapleti me!   TREND: Zapleti me! EmptyČet Avg 26, 2010 12:19 pm

ja to ne pletem ni kad spavam xD
Nazad na vrh Ići dole
PhoenixX
Lost For Words
Lost For Words
PhoenixX


Ženski Lav Svinja

Broj poruka : 1188
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 28
Lokacija : Manhattan
Raspoloženje : :]

TREND: Zapleti me! Empty
PočaljiNaslov: Re: TREND: Zapleti me!   TREND: Zapleti me! EmptyČet Avg 26, 2010 1:02 pm

kuku majko kakve pletenice xD
volim ih samo kad mi je masna kosa i zavezem je u rep, pa malu kiku ispletem posebno...if you know what i mean xD
Nazad na vrh Ići dole
✬Dark✬Bloody✬Princess✬
Learning to fly
Learning to fly
✬Dark✬Bloody✬Princess✬


Broj poruka : 91
Datum upisa : 26.08.2010

TREND: Zapleti me! Empty
PočaljiNaslov: Re: TREND: Zapleti me!   TREND: Zapleti me! EmptyČet Avg 26, 2010 1:03 pm

naravno to i ja kad mi je masna pa upletem da se ne vidi xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TREND: Zapleti me! Empty
PočaljiNaslov: Re: TREND: Zapleti me!   TREND: Zapleti me! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TREND: Zapleti me!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Make – up trend: Zlatna senka za oči

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: My Stuff :: Lepota - Zdravlje - Ljubimci - Priroda :: Lepota i zdravlje-
Skoči na: