Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uvod

Ići dole 
AutorPoruka
Ronmione <3
Gossip Admin
Gossip Admin
Ronmione <3


Ženski Devica Pacov

Broj poruka : 5806
Datum upisa : 10.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Hogwarts

Uvod Empty
PočaljiNaslov: Uvod   Uvod EmptyNed Apr 04, 2010 12:58 am

Ne vise samo kosmar,vec red crnila kretao na nas kroz ledenu izmaglicu uskomesanu njihovim nogama.
Umrcemo,pomislila sam u panici.Bila sam ocajna zbog dragocenosti koju sam cuvala,ali cak je razmisljanje o tome bilo salbljenje paznje,koje sebi nisam mogla da priustim.
Sablasno su se priblizavali,njihove crne odore lagano su se sirile u kretanju.Vdela sam kako im se sake svijaju u kandze boje kosti.Razmakli su se,razmestajuci se da bi nas napali sa svih strana.Bili smo brojcano nadjacani.Gotovo je.
A onda,kao prasak belstave svetlosti citava scena bese drugacija.Nista se nije izmenilo-Volturi su nam se jos uvek prikradali,spremni da ubiju.Izmenilo se samo kako je ta slika meni izgledala.Panika je presla u zedj za krvlju,dok sam zgrcena kretala napred,sa osmeh na licu,a urlik mi se probijao kroz iskezene zube.
Nazad na vrh Ići dole
 
Uvod
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Uvod
» Uvod
» Uvod
» Uvod [Druga knjiga je Jacobov deo]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Biblioteka :: Knjiga 3-
Skoči na: