Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Coraline (2009)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
-I Fell Into Fantasy-
It's real for us
It's real for us
-I Fell Into Fantasy-


Ženski Ribe Majmun

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 15.01.2010
Godina : 32

Coraline (2009)  Empty
PočaljiNaslov: Coraline (2009)    Coraline (2009)  EmptySre Avg 03, 2011 9:04 am

Coraline (2009)  Coraline

Koralina Džouns (glas joj je pozajmila Dakota Fening) je devojčica od 11 godina, naprasita, radoznala i avanturističkog duha, nesvojstvenog nekome njenih godina. Ona se zajedno s roditeljima (Teri Hačer, Džon Gudman) preselila iz Mičigena u Oregon. S obzirom na to da joj nedostaju prijatelji i da joj roditelji ne posvećuju mnogo pažnje jer su zauzeti poslom, Koralina pokušava da pronađe neku zanimljivost u svom novom okruženju. Počinje da se druži (tj. on joj dosađuje, kako ona kaže) s Vajbijem Lovetom, dečakom vršnjakom iz komšiluka, ali upoznaje i komšije: ekscentrične britanske glumice, gđice Spink i Forsibl (Dženifer Sonders i Don Frenč), i još ekscentričnijeg Rusa, gospodina Bobinskog (Ijan Mekšejn). Nakon tog upoznavanja, Koralina počinje ozbiljno da sumnja da će u novom okruženju pronaći nešto iole intrigantno, ali greši, jer uskoro otkriva tajna vrata u kući. Kada prođe kroz vrata i jezivi prolaz, ona otkriva alternativnu verziju sopstvenog života.

Na prvi pogled, ta paralelna realnost je sablasno slična njenom stvarnom životu, samo što je mnogo bolja. Odrasli, uključujući i njenu pažljivu "drugu majku" (kojoj je takođe glas pozajmila Teri Hačer), izgledaju joj mnogo pristupačniji. Tu je Koralina u centru pažnje, i ona počinje da veruje da tu u stvari i pripada. Ali kada ta čudesna avantura postane opasna, a njena lažna, druga majka pokuša da je zadrži zauvek, Koralina će morati da se uzda u svoju tvrdoglavu odlučnost, hrabrost i pomoć komšijske crne mačke koja govori kako bi spasla svoju porodicu.
Nazad na vrh Ići dole
http://poet-world.darkbb.com
Zli_Vrac
Round and Around
Round and Around
Zli_Vrac


Ženski Jarac Koza

Broj poruka : 262
Datum upisa : 03.03.2010
Godina : 32
Lokacija : Kaktus
Raspoloženje : pesnichki

Coraline (2009)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Coraline (2009)    Coraline (2009)  EmptyPet Avg 19, 2011 12:00 am

Joj ovaj mi je jedan od boljih.Svaki momenat volim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.emo-corner.org
-I Fell Into Fantasy-
It's real for us
It's real for us
-I Fell Into Fantasy-


Ženski Ribe Majmun

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 15.01.2010
Godina : 32

Coraline (2009)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Coraline (2009)    Coraline (2009)  EmptyPet Avg 19, 2011 3:55 am

Ja sam čitala Koralinu kada sam bila mladja i ostala mi je u lepom sećanju. (do te mere da mi je ime Karolina čudno, a Koralina normalno)
Tako da volim i film.
Nazad na vrh Ići dole
http://poet-world.darkbb.com
Sponsored content





Coraline (2009)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Coraline (2009)    Coraline (2009)  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Coraline (2009)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» He's Just Not That Into You (2009)
» Up in the Air (2009)
» Up (2009)
» Nine (2009)
» A Serious Man (2009)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Gossip topics :: Filmovi :: Animirani-
Skoči na: