Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Baby
Gossip Moderator
Gossip Moderator
Baby


Ženski Broj poruka : 3742
Datum upisa : 28.01.2010
Lokacija : Istanbul
Raspoloženje : Uvek raspolozena

Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas Empty
PočaljiNaslov: Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas   Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas EmptySre Avg 03, 2011 4:39 am

Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas Ashley-Tisdale-b-day-09
Proteklog vikenda, lepa glumica povela je svoje društvo u Grad Greha, kako bi i tamo proslavile njen rođendan.
S njom su bile njene najbolje drugarice, a jedino je nedostajala Vanessa Hudgens koja trenutno snima svoj novi film.
Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas Ashleytisdalebday08
Ashley je ponovo plavuša, a osim pohvala za izgled, novinari su je pitali i za njen odnos s Zacom Efronom, na šta je odgovorila da joj je on kao brat. “Uvek smo bili ovakvi, on je jedan od mojih najboljih prijatelja i deo familije, kao i Vanessa”.
Kad su joj rekli da bi ona i Efron bili lep par, Ash se nije zbunila. “Pa lepo je to od vas, ali sam ja najbolja prijateljica Vanesse, pa bi to bilo čudno. Plus, on mi je kao brat”.
Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas Ashleytisdalebday05
Posle izlaska u noćni klub gde je Ashley dobila veliku rođendansku tortu i igrala celu noć, devojke su sutra odmarale na bazenu i osvežavale se lubenicama i ananasom zavaljene u udobne ležaljke.
Nazad na vrh Ići dole
MISA
Mr.Miloš
Mr.Miloš
MISA


Muški Broj poruka : 229
Datum upisa : 06.08.2010

Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas Empty
PočaljiNaslov: Re: Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas   Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas EmptyPet Avg 05, 2011 12:05 pm

Extra xD
Nazad na vrh Ići dole
 
Ashley Tisdale povela drugarice na proslavu u Las Vegas
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ashley Tisdale
» Ashley Tisdale otvorila “Be Challenge” izazov
» Las Vegas
» What Happens in Vegas (2008)
» Ashley Greene

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Novosti iz sveta muzike-
Skoči na: