Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako prekriti podočnjake?

Ići dole 
+3
anamarija
Baby
♥PhOeBe FoReWeR♥
7 posters
AutorPoruka
♥PhOeBe FoReWeR♥
Lost For Words
Lost For Words
♥PhOeBe FoReWeR♥


Ženski Rak Ker

Broj poruka : 1479
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 29
Lokacija : Venera...;)
Raspoloženje : happy!!! :)

Kako prekriti podočnjake? Empty
PočaljiNaslov: Kako prekriti podočnjake?   Kako prekriti podočnjake? EmptyUto Jun 22, 2010 7:43 am

Već sam pisala o tome koji faktori mogu da uzrokuju pojavu podočnjaka i kako da ih se rešite prirodnim putem. Naime, to su samo neki od malih trikova da ih umanjimo ali naravno kada izlazimo negde želimo da ih prekrijemo šminkom. U nastavku pročitajte jedan mali tutorijal o tome kako redom i pravilno treba da prekrijete podočnjake.

Prvo i osnovno što morate da uradite je da naneste na celo lice hidratantnu kremu, zatim tečni puder i zatim uzmite tečni korektor za oči i nanesite ga tačkicu po tačkicu od ugla do ugla ispod oka, i blago utapkajte jednim prstom ili sunđerom, sa tim da ga ne skinete skroz sa kože.
Kada to malo upije, nanesite i korektor u stiku laganim potezom ispod oka i takođe ga utapkajte. Naravno korektor u sitku treba da bude svetlji od vaše kože, a i za nijansu svetlji od tečnog koji ste prvi naneli.
Na kraju uzmite puder u kamenu koji je približan vašem tenu i nanesite ga i ispod oka na području podočnjaka, a naravno i na celo lice. Pogledajte razliku levog i desnog oka na slici. Nije teško, zar ne? Ali najbitnija stvar kod ovakovog pokrivanja podočnjaka je pravilan izbor boja korektora i pudera, jer ako vam to ne valja, ni lice ne može da izgleda lepo.

Kako prekriti podočnjake? Korektor_cery_sloneczny
Nazad na vrh Ići dole
Baby
Gossip Moderator
Gossip Moderator
Baby


Ženski Broj poruka : 3742
Datum upisa : 28.01.2010
Lokacija : Istanbul
Raspoloženje : Uvek raspolozena

Kako prekriti podočnjake? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prekriti podočnjake?   Kako prekriti podočnjake? EmptyNed Jul 18, 2010 3:05 am

ja to jos-nemam
Nazad na vrh Ići dole
anamarija
Lost For Words
Lost For Words
anamarija


Ženski Broj poruka : 3050
Datum upisa : 31.05.2010
Lokacija : Beograd
Raspoloženje : super!

Kako prekriti podočnjake? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prekriti podočnjake?   Kako prekriti podočnjake? EmptyČet Avg 26, 2010 5:29 am

Nemam ih ni ja
Nazad na vrh Ići dole
Queen.M ♥
The Dogs of War
The Dogs of War
Queen.M ♥


Broj poruka : 458
Datum upisa : 11.05.2010

Kako prekriti podočnjake? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prekriti podočnjake?   Kako prekriti podočnjake? EmptyČet Avg 26, 2010 10:08 am

ja nemam skoro nikad podočnjake, možda ponekad al nisu oni veliki da mi treba neka krema ili puder.
Nazad na vrh Ići dole
✬Dark✬Bloody✬Princess✬
Learning to fly
Learning to fly
✬Dark✬Bloody✬Princess✬


Broj poruka : 91
Datum upisa : 26.08.2010

Kako prekriti podočnjake? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prekriti podočnjake?   Kako prekriti podočnjake? EmptyČet Avg 26, 2010 11:17 am

ja imam podochnjake ali ono ... primecuju se jer sam bleda..
Nazad na vrh Ići dole
PhoenixX
Lost For Words
Lost For Words
PhoenixX


Ženski Lav Svinja

Broj poruka : 1188
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 28
Lokacija : Manhattan
Raspoloženje : :]

Kako prekriti podočnjake? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prekriti podočnjake?   Kako prekriti podočnjake? EmptyČet Avg 26, 2010 1:05 pm

nemam ih Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ParisGirl
Round and Around
Round and Around
ParisGirl


Broj poruka : 120
Datum upisa : 01.09.2010
Lokacija : na sedmom nebu...!
Raspoloženje : happy :)

Kako prekriti podočnjake? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prekriti podočnjake?   Kako prekriti podočnjake? EmptyČet Sep 02, 2010 2:01 am

Blago vama koji ih nemate....uff...ja ih stalno imam al nisu neki ogromni i ruzni..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako prekriti podočnjake? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prekriti podočnjake?   Kako prekriti podočnjake? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako prekriti podočnjake?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako TV utiče na jelovnik?
» Kako odabrati boju laka za nokte?
» Kako da mi lice opet bude ono staro?
» Kako vam se cini film??
» Kako se pravilno nasminkati - saveti od profesionalne sminkerke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: My Stuff :: Lepota - Zdravlje - Ljubimci - Priroda :: Lepota i zdravlje-
Skoči na: