Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Justine Henin

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
♥PhOeBe FoReWeR♥
Lost For Words
Lost For Words
♥PhOeBe FoReWeR♥


Ženski Rak Ker

Broj poruka : 1479
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 29
Lokacija : Venera...;)
Raspoloženje : happy!!! :)

Justine Henin Empty
PočaljiNaslov: Justine Henin   Justine Henin EmptyUto Jun 22, 2010 5:24 am

Justine Henin Justine_henin_narrowweb__300x450,0

Datum rodjenja: 1. jun 1982
Mjesto rodjenja: Lijez, Belgija
Prebivaliste: MOnte Carlo, Monaco
Visina: 167 cm
Tezina: 57 kg
Igra: desnom rukom, jednorucni bekhend
Profesionalac: od 1999 godine
Trener: Karlos Rodrigez

Justine Henin J


Belgijanku iz francuskog govornog podrucja vec u 25. godini zivota smatraju jednom od najboljih igracica ikada. Rezultati potkrepljuju takvu tvrdnju. Enan je osvojila sedam grand slam titula i zlato na Olimpijskim igrama u Atini 2004. godine.

Teniski strucnjaci kao razlog svih tih uspjeha do sada, i onih koji slijede, navode mentalnu cvrstinu, takmicarski duh i raznovrsnost igre. Brz rad nogu daje joj prednost u odnosu na ostale igracice, a legendarni teniser Dzon MEkinro tvrdi da je njen jednorucni bekhend najbolji u tenisu, i u muskoj i u zenskoj konkurenciji. Iako relativno niska, njen servis je jednako ubojit kao i kod jacih i visih teniserki. Od samih pocetaka pokazivala je veliki potencijal. Ona je tek peta teniserka koja je pobijedila na debitantskom WTA turniru. Izuzimajuci povremene padove, uglavnom zbog privatnih problema, sve ostalo je bilo stalni uspon. Prvi put je vodeca na listi bila oktobra 2003. Ne naslucuje se kada i ko bi mogao da je skine sa trona.

Justine Henin Justine_henin

PRIVATNI ZIVOT
Kada je 1992. godine u Parizu gledala finale Graf-Seles, rekla je majci:"I ja cu jednog dana pobijediti na ovom turniru" Do sada joj je to poslo za rukom cetiri puta. Od njene 14 godine trenira je Karlos Rodrigez, koji joj je, prakticno,drugi otac. Pocetkom 2007. razvela se od Pjera Ardena zbog kojeg je bila u losim odnosima sa ocem i ponovo priblizila porodici, na sta je uticala teska saobracajna nesreca jednog od brace. Na Rolan Garosu 2007. prvi put su njena braca i sestre prisustvovale njenim profesionalnim mecevima. Obozava Montereal u kome zivi njen deda. Omiljena pjevacica joj je Selin Dion. Ne voli da gazi linije izmedju poena. Nadimak joj je Zuzu.

Justine Henin JustineHeninAP_468x706
Nazad na vrh Ići dole
sundjer bob :)
What Do You Want From Me
What Do You Want From Me
sundjer bob :)


Ženski Blizanci Svinja

Broj poruka : 768
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 28

Justine Henin Empty
PočaljiNaslov: Re: Justine Henin   Justine Henin EmptyUto Avg 31, 2010 9:37 am

pre me mnogo nervirala al sad mi je ok super teniserka Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
Justine Henin
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: My Stuff :: Sportovi & co :: Sportisti-
Skoči na: